sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Cena: 64.00 €

GAISMAS KANĀLI

 

KOPĀ TIEK PIEDĀVĀTI 136 GAISMAS KANĀLI!

Video kurss sastāv no 7 video nodarbībām, kurās māca visu par Gaismas kanāliem, kā tos atvērt un kāds katram uzdevums. Dāvanā iegūsi e-grāmatu- GAISMAS KANĀLI (smalki aprakstīti visi 136 GAISMAS KANĀLI) PDF formātā.

Kanāli ir enerģētiskas plūsmas viļņi, kuri līdzīgi radio aparātam, kad mēs uzgriežam uz attiecīgas frekvences viļņa, skan mūzika, tā arī Gaismas kanāliem, tikai mēs tos atveram ar skaņas vibrāciju, nosaucot kanāla īpašu skaņas sakopojumu- GAISMAS KODU un pieslēdzamies pie konkrēta kanāla. 
Iedomājies savu ķermeni, kas ir savienots ar milzīgu daudzumu gaismas vadiņiem un visi šie vadiņi savienoti ar kosmosu. Katram šim vadiņam ir savs GAISMAS KODS un FUNKCIJA un caur katru plūst attiecīga enerģijas plūsma, kas veic savu konkrētu uzdevumu. Šos vadiņus sauc par kanāliem. Par piemēru enerģijas kanāliņš, kas strādā, lai uzturētu labus un veselīgus zobus, vai kanāls, kas darbojās, lai uzlabotu redzi, vai kanāls, kas uzliktu enerģētisku aizsardzību pret ļaunām acīm, noskaudumu un lāstiem, vai kanāls, kas regulē vielmaiņu un palīdz notievēt, vai naudas kanāls, kas palielina naudas ienākumus....šo kanālu mums ir ļoti daudz, bet lai atvērtu katru kanālu un lai tas sāktu darboties ir vajadzīgs to aktivizēt ar Gaismas vārda kodu.

 

Ja vēlies uzzināt vairāk un palasīt, ko stāsta cilvēki, kas ar to jau strādā, spied uz šo nosaukumu: gaismas.kanals

Atpakaļ

Visas preces ir norādītas ar +21% PVN