sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Dod, Dieviņi, kalnā kāpti,
Ne no kalna lejiņāi !

Grūti bija kalnā kāpti,
Vēl grūtāki lejiņā

Februāris skaitās Sveču mēnesis, kas iezīmē ziemas vidu. Taču maz, kas zina, ka skaitot no saulgriežiem 40 dienas, iekrīt 2.februāris, kas skaitās Ziemas Māras diena.

Ziemas Māras diena ir labklājības diena. Tas ir laiks, kad var gatavot sveces un ne tikai. Sveces liesmai piemīt maģiska īpašība – tā satur spēcīgu uguns enerģiju.

02.02.2020- Kāds milzīgs spēks, slēpjas ciparos, tas liecina, ka tā būs īpaši enerģētiska diena, kas nesīs spēku, jo skaitļu summa-8, Ja sagriežam uz sāniem sanāk BEZGALĪBA-VISUMA ZĪME 

 

Šī gada 2.februārī, Krimuldas pagastā Braslā notiks uguns rituāls-LABKLĀJĪBAI UN BAGĀTĪBAI.

Rituālā uzlādēsim pašu atnestās svecītes (zaļas vai vaska), ar kurām vēlāk varēs iesvētīt savu mājvietu uz veiksmi, labklājību un bagātību.
Taču uguns rituāls nebūs parasts, jo lai iegūtu augļus ir jāiegulda darbiņš! Lai veicinātu uzplaukumu, labklājību un bagātību, būs jādodas piedzīvojumiem bagātā, interesantā, ar dabas skatiem burvīgā un pat nedaudz ekstrēmā pārgājienā uz uguns rituāla vietu!

 

Šoreiz, uguns rituāla vietu izvēlējos skaistā, noslēpumainā Virtakas ieža tuvumā.

Virtakas iezis ar saviem noslēpumainajiem rakstiem, rada senču maģisko gaisotni.

Pārgājienā būs iespējams aplūkot arī Kalendāro kalnu, Melno un Balto iezi un vēl daudzas citas klinšainas ainavas.
Pirms uguns rituāla sarīkošanas, Visums man sūtīja zīmes, kuras atspoguļojas tieši Virtakas iezī, tā es sapratu savu misiju.
Arī es centos iztulkot visas, tās noslēpumainās zīmes, kas atrodas Virtakas iezī. Es atklāju, ka mūsu senči tur veica rituālu- Labklājībai. Par to liecina daudzas zīmes iegravētas iezī. Toties saucamā -Kalendārā kalna zīmes norāda nevis uz kalendāru, kā apgalvo daudzi pētnieki, bet mirušo dvēseļu skaitu. Jo es atklāju, ka tādas zīmes senči zīmēja, lai dvēselēm viegli pārvarēt ceļu uz aizsauli, jo arī tas bija senču rituāls.

Ja tu esi gatavs 2.februārī pl.10 doties senču maģiskā gaisotnē un piedalīties uguns rituālā- LABKLĀJĪBAI UN BAGĀTĪBAI tad:

Zvani-27602019
Smalkāku informāciju nosūtīšu epastā.
Pasākums bez maksas!
Taču, lai būtu enerģijas atgriezeniskā saite un vēlme vairāk organizēt dažādus pasākumus un garīgās prakses, priecāsimies par ziedojumiem!

 

 

 

 

 

 

Komentāri (0)  |  2017-02-08 20:57  |  Skatīts: 13004x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ