sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

NĀKOTNE IR TAVĀS ROKĀS
Bija veikts eksperiments, kurā piedalījās bērni vecumā no 3-5 gadiem. Bērniem rādīja multenīti, kurā mīļi spēlējās ar lelli, kad bērnus aizveda pie līdzīgas lelles un atstāja vienus, viņi tieši tāpat spēlējās ar lelli, kā multenē. Tad tieši to pašu multeni parādīja, tikai tagad ar lelli vairs nespēlējās, bet sita. Nākošajā reizē, kad atstāja bērnus ar šo lelli, viņi tieši to pašu atdarināja. Ar to tika pierādīts, ka mūsu bērni, jau no mazotnes atdarina visu to, ko redz.
Kad es redzu mūsu bērnus - puišus un meitenes, jau no 10 gadiem ar cigareti rokās, tad es sāku aizdomāties par nākotni.

 Vecāki mostieties!
Vai jūs tiešām neredzat, ka mūsu bērni vēlas ātrāk kļūt pieauguši un mēģina līdzināties mums!
Vai jūs tiešām neredzat, ka bērniem trūkst vecāku mīlestības! Diemžēl bērnus šeit nevar vainot, jo katrā filmā varonim un pozitīvam tēlam rokās viskija glāze un cigarete.
Man reiz bija iespēja ieraudzīt un saprast vecāku kļūdas. Kādu dienu es vēroju, ka 3 gadīgs bērniņš pieiet pie māmiņas ar grāmatu un vēlas, lai viņa tam palasītu. Taču māmiņa dikti aizņemta un piedāvā bērniņam, caur telefonu paskatīties multenīti.
Mīļie vecāki, mēs pārāk daudz laika veltam visam citam, tikai ne mūsu bērniem. Esiet godīgi pret sevi, jums ir izdevīgi, ja bērns skatās TV, spēlē telefonu, sēž pie datora, jo tad jūs paši varat darīt kaut ko citu. Pēc tam mēs vainojam televīziju, sabiedrību, un citas instances, ka mūsu bērni sāk pīpēt, nemācīties, bēgt no stundām, lietot alkoholu un narkotikas.
Mīļie vecāki, ko labu mēs varam bērniem iemācīt, ja mēs paši smēķējam, pakļaujot bērnus dūmu ietekmei un apdraudot viņu veselību.
Sākam ar sevi un parādam bērniem, ka mēs viņus mīlam tik stipri, ka paši spējam atteikties no visām atkarībām.
Padomājiet, ja jūs jau tagad pīpējot un lietojot alkoholu, nododat slimu genofondu, savam bērnam un jūsu bērns tieši tāpat nodos tālāk, tad cilvēces populācija tiks apstādināta jau pie 5 paaudzes.
Mīlēt cilvēku nozīmē atdot viņam sevi, gribēt un vēlēt viņam vislabāko, neprātojot par savu algu!

Nākotne ir tavās rokās!


Komentāri (0)  |  2017-03-01 23:33  |  Skatīts: 1335x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ