sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


 

SPĪDOLAS SALIDOJUMS. VESELĪBAS PRAKŠU UN SENO ZINĀŠANU FESTIVĀLS

11.maijā no PL.12:00 Cēsu pils parkā

Nu jau 10 gadus Inga cītīgi krāj un izlaiž caur savu dzīves prizmu visas iegūtās zināšanas par dziedniecību. Inga Gromova stāsta: "Sāku ar sejas jogu un smalki pētīju katru sejas muskulīti, tā funkciju, uzbūvi un īpatnības. Gāja gadi, un palēnām pieslēdzu arī citus ķermeņa muskuļus. Ievēroju, ka vairums cilvēku pārvietojas stīvi un nekustīgi, ar savilktiem pleciem un kokainā gaitā. Sapratu, ka muskuļi veido spazmas gūžas rajonā, un nervu impulsi, kuri nāk no nervu šūnām-motoneironiem ietekmē muskuļu saraušanās biodinamiku. Pie uztraukuma smadzenes sūta nervu impulsus, un tā rezultātā saīsinās muskuļi, raisot spazmas, kas saspiež asinsvadus un nervu saknītes, veicinot nepietiekošu asins cirkulāciju un izraisot stīvumu. Vēderiņš un sānos izveidojušās tauku krokas arī ir saistītas ar muskuļu savilkumiem, jo nekustīgajās vietās mīl nogulsnēties tauki. Īsāk sakot, visas slimības un sāpes ir nekas cits, kā muskuļu saraušanās atbildes reakcija uz mūsu dusmām, bailēm, pārdzīvojumiem, aizvainojumiem utt."
Nodarbībā MANUĀLA MUSKUĻU ATSLĀBINĀŠANA PAŠA SPĒKIEM varēsi praktiski apgūt manuālo muskuļu atslābināšanas tehniku, kas ar griešanas, vilkšanas un stiepšanas palīdzību izvilks muskuli un 60 sekunžu laikā panāks tā atslābināšanu. Ar muskuļu izstiepšanu var atrisināt sprandas nogulsnējuma problēmu, kas kā akmens un ciets izaugums atrodas kakla aizmugurējā daļā. Apgūstot šīs tehnikas, iespējams sakārtot savu ķermeni un atrisināt daudzas veselības problēmas.

 

 

SEJAS JOGAS NODARBĪBAS


SEJAS JOGA VALMIERĀ aicina pieteikties visus interesentus, katru ceturtdienu,no pl.17:30 -19:00 (par laiku var vienoties) un RĪGĀ katru otrdienu no pl.18:00-19:30
Pieteikties epastā- ingucis.gromova@gmail.com
Vai zvanot- 27602019
Seja ir mūsu veselības atspulgs. Katra krunciņa, pumpiņa, pleķītis, dzimumzīmīte daudz ko pastāsta. Seja atspoguļo visu - cik ļoti mēs sevi mīlam, ko ēdam, kā elpojam, cik daudz lietojam ūdeni un kādu dzīvi dzīvojam. Seja parāda pat to, kā mēs guļam. Jā, tieši tā! Kaklā mums atrodas vairogdziedzeris un ja guļam uz augstiem spilveniem traucējam tā darbību, jo caur vairogdziedzeri plūst visa asinsrite. Šādā stāvoklī tiek nosprostoti ne tikai asinsvadi, bet arī enerģētiskie kanāli, kas apgādā vairogdziedzeri ar enerģiju. Asins, tā rezultātā nespēj pietiekoši cirkulēt un, lai vairogdziedzeris izdzīvotu, tas sāk pavājināti producēt hormonus un pazemināt tā koncentrāciju asinīs un audos. Un tad nav jābrīnās, ja cilvēks nespēj pamosties un jūtās miegains, neizgulējies ar nespēku, zemu koncentrēšanās spēju, ātri nogurst un pat sāk pieņemties svarā.

Taču, tiem cilvēkiem, kam starp uzacīm izveidojusies rieva būtu nopietni jāaizdomājas par aknām. Tautā šo rievu sauc par „dusmu rievu”, jo dusmu brīdī tiek savilktas uzacis. Varbūt būsiet dzirdējuši, ka aknas skaitās dusmu, naida, niknuma un ļaunuma tvertne. Parasti, kad dusmojas mēdz sacīt : „man jau viņš aknās sēž” vai...”žulti uz citiem gāž ārā”. Tā ir mūsu ķermeņa valoda, jo ar šiem vārdiem organisms mums saka priekšā, kur rodas problēma. Kad apspiežam dusmas un dusmojamies, tad nobloķējam enerģētiskos kanālus, bet akna ir kā liela fabrika, kā asins depo un indīgo vielu, sārņu attīrītājs, kurai ir nepieciešama enerģija, lai uzturētu mūs pie dzīvības. Mēs mēdzam smiet par ķīniešiem, kas skolās un darbvietās izveido speciālas telpas, kurās ar kliedzieniem vai sitieniem atbrīvojas no dusmām, kas sakrājušās uz priekšnieku vai bērnam uz skolotāju, tādejādi izgāžot tās laukā. Tautā ir teiciens „smejas tikai muļķi”, bet ķīnieši sen ir sapratuši, ka noslēgtas un sakrātas dusmas izraisa aknu hepatītu un citas aknu slimības. Tātad, labi ir zināt, ka starp uzacīm uzmetušās pumpas, pleķi, ēdes u.t.t norāda uz pārslodzi aknās, jo, lai toksīni, sārņi un indes neiekļūtu svarīgos orgānos, respektīvi aknā, āda uzņemas drenāžas funkciju attīrot organismu. Arī sārtas acu sklēras norāda par karstumu aknās, kura rezultātā paplašinās asinsvadi un kapilāri, norādot par problēmām asinsritē un elpošanas sistēmā. Dzeltenas acu sklēras norāda, ka aknās ir pamatīgi enerģētiskie bloki, kuru dēļ enerģija nespēj apgādāt aknas un organismā sāk krāties tauki, gļotas, sāļi, akmeņi un dažādas indes, izveidojot attiecīgas aknu slimības un žultspūšļa problēmas.

Tūskas ap acīm, noslīdējuši plakstiņi, maisi zem acīm, dziļas krunciņas acu rajonā, tas viss liecina par nieru un aknu slimībām. Piemēram, tumši brūni, pelēki, tumši zili loki zem acīm un virs acīm nozīmē vāju enerģiju nierēs, urīnu izvadsistēmā un resnajā zarnā. Resnajā zarnā atrodas limfātiskās sistēmas izvadkanāli. Bieži vien, pateicoties skābam pH līmenim, tie ir aizlipināti kā ar līmi, līdz ar to organisms toksīnus un šlakas nespēj izvadīt laukā un tie sāk klejot pa organismu, veicinot dažādas veselības problēmas un zilos riņķus zem acīm.
Maisi zem acīm liecina, ka enerģija nobloķēta nieru kanālā. Nieres nespēj attīrīt asinis, līdz ar to limfātiskā sistēma nespēj veikt savas drenāžas funkcijas un zem acīm sāk krāties atmirušo audu sekas. Šūna sastāv no šķidruma, kad tā atmirst, organismā notiek mikro-sprādziens un viss šķidrums sakrājās ārpus šūnu telpā, kas atspoguļojas mums ar tūsku. Nieru mazspēja ir viens no novecošanās un nāves galvenajiem iemesliem un slimības attīstītājiem. Nieres parasti nobloķē spēcīgas bailes.
Kas notiek, kad cilvēks ļoti nobīstas? Nieru noslīdēšanas rezultātā cilvēks piečurā bikses. Tāpēc, vecākiem būtu jāzina, ka čurāšana gultā (enurēze) ir nopietna psihiska problēma, kura saistīta ar bailēm. Tas apliecina, ka jūsu ģimenē kaut kas nav kārtībā.Un atsaucot atmiņā iepriekš lasīto, būtu jāatceras, ka dziļas krunkas zem acīm liecina par vāju enerģiju nierēs. Tas norāda, ka organismā ir nepietiekams šķidruma daudzums, jeb cilvēks dzer maz ūdeni un pārāk sekli elpo. Āda paliek sausa un plāna, jo plaušas kopā ar nierēm piedalās ūdens apmaiņā un novada enerģiju pa organismu.
Arī pavājināta dzirde, troksnis ausīs liecina par problēmām nierēs.
Veids, kā pārbaudīt enerģiju nierēs:

-Apēdiet 150g bietes. Pie normālas nieru funkcijas urīnam nevajadzētu krāsoties, tam jābūt gaišam un bez asas smakas.

-Nostājaties taisni un atliecieties uz priekšu, tā lai pieliktu rokas pie zemes, ja sajūtat asas sāpes kāju aizmugurējā daļā un cirkšņos, tas liecina par vāju enerģiju nierēs.

-Noguļaties uz vēdera un, lai kāds pasit ar kulaku, pa otru roku, nieru rajonā, gandrīz tajā rajonā, kur beidzas ribas, ja sajūtat sāpes, tas liecina par nopietnu problēmu nierēs.

Tāpēc intensīva muskuļu nodarbināšana sejas vingrošanas procesā ideāli uzlabo asinscirkulāciju, kas nodrošina sejas ādas barošanu un audu reģenerēšanu. Seja ir mūsu karte, kura parāda ne tikai veselības stāvokli, bet visu dzīvi kopumā. Uz sejas ir ļoti daudz biopunktu, kurus stimulējot ar akupresūras paņēmienu iespējams atbrīvot sasprostojušos enerģiju, uzlabot tās cirkulāciju uz attiecīgiem orgāniem un sakārtot savu veselību.

SEJAS JOGĀ apgūsi:
-īpašas elpošanas tehnikas,
-bio enerģētisko punktu akupresūru,
- sejas masāžu,
- sejas vingrinājumus,
- roku rituālu- Mudras,
- redzes uzlabošanas vingrinājumus,
- īpašus enerģētiskus vingrinājumus, kas atjauno ķermeni.

Pateicoties SEJAS JOGAI tiks panākta:
- Ādas jaunība, elastīgums un tvirtums;
- Krunciņu un grumbu izlīdzināšanās un samazināšanās;
- Sejas un acu tūskas likvidēšana;
- Sejas ovāla pacelšana;
- Organisma veselība un nostiprināšana.

Komentāri (0)  |  2017-10-02 18:35  |  Skatīts: 1421x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ