sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

AKUPRESŪRA
Š.g. 23.nov. pl.18:00 Rīgā VESELĪBAS APMĀCĪBAS SEMINĀRS - AKUPRESŪRA
Programmā apgūsi:
  • Pašus svarīgākos 13 punktus uz ķermeņa;
  • 5 stresa punktus;
  • Gripas punktus;
  • 7 punktus, lai iegūtu slaidas formas;
Seminārā stāstīs un rādīs, kā var viegli un precīzi atrast punktus, būs izdales materiāli.
Semināra maksa: 15,00 Eur
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša 35, 5stv
Obligāta iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 276 020 19

Viena no alternatīvākajām metodēm, kā mēs varam sev palīdzēt pie dažādām veselības problēmām ir Akupresūra. Mācība par akupunktūras punktiem ir viena no vissvarīgākajām tradicionālās ķīniešu medicīnas sastāvdaļām. Senās Ķīnas zinātnieki zināja simtiem punktu uz cilvēka ķermeņa, un iedarbojoties uz tiem, ārstēja daudzas slimības. Masējot šos punktus iespējams uzlabot imunitāti, izdziedināt slimības, atjaunot savu organismu un saglabāt sevi pēc iespējas ilgāk jaunāku un veselāku.
Att.1 a)                                                         b)


Savā laikā arī es izmēģināju šo brīnumaino līdzekli. Mani ieinteresēja punktu brīnumainā iedarbība un es nolēmu atšķetināt šo noslēpumaino pavedienu, lai saprastu, kā strādā šis smalkais mehānisms. Izrādās katrai mūsu šūniņai, tieši tāpat, kā mums, apkārt veidojās enerģijas lauks. Arī asins elementiem-eritrocītiem apkārt ir spožs enerģijas apvalciņš (skat.att.1- a). Kad enerģija ir pietiekoša, eritrocīti smuki atgrūžas viens no otra un slīd pa asins plazmu, taču ja enerģija ir vāja un nepietiekoša, tie salīp čupiņās (medicīnisks termiņš-aglutinācija). Šīs vietas uz ķermeņa līdzīgas „nāves saliņām” piebriest, paliek cietākas un jūtīgākas (skat.att.1-b). Muskuļi šai vietā saspazmējas , tāpēc uzspiežot uz tās, var izjust sāpes. Ja pa vēnām un artērijām tādas asinis vēl cirkulē, tad kapilāros iekšā netiek. Līdz ar to šūnas netiek apgādātas ar dzīvībai nepieciešamo, sāk atmirt un veidot slimību. Taču, ja iedur ar adatu, silda vai stimulē ar pirkstu šādu ”nāves saliņu”, tad muskulis atslābst, atbrīvojās Ci enerģija un asinis sāk cirkulēt, apgādājot šūnas ar visu dzīvībai nepieciešamo un organisms strauji izveseļojas.
 
Mums uz ķermeņa ir 2 galvenie meridiāni-enerģijas kanāli un 12 meridiāni, kas saistīti ar svarīgiem iekšējiem orgāniem. Uz cilvēka ķermeņa atrodas 664 bioloģiski aktīvie punktiņi, no kuriem 150 tiek uzskatīti par pamata. Ķīnieši uzskata, ka uz ķermeņa ir 13 galvenie punkti uz kuriem bāzējās enerģija un tiek sadalīta vienotā sistēmā pa organismu.
Piedāvāju apgūt vienu no šiem svarīgākajiem punktiem, kas skaitās, kā ātrā neatliekamā palīdzība pie: stresa, histērijas, galvas reibšanas, sliktas dūšas, ģībšanas, saulesdūriena, komas.
(skatīt att.2)Punktu aktivizēšana: spēcīgi uzspiež ar pirkstu uz punkta un atlaiž, stimulēt vismaz 3min.Piedāvāju E-grāmatu „Akupunktūras atlass”.
E-grāmatā atspoguļoti visi 14 meridiāni. Parādīts, kur uz ķermeņa atrodas katrs punkts un aprakstīts, kādas slimības ar esošo punktu var ārstēt. Lai vieglāk būtu atrast un orientēties, e-grāmata ir sadalīta 14 sējumos, jeb daļās.
Katram meridiānam ir atsevišķa daļa:
1 daļa-Plaušu meridiāns, 2 daļa Resnās zarnas meridiāns, 3 daļa-Kuņģa meridiāns, 4 daļa-Liesas meridiāns, 5 daļa-Sirds meridiāns, 6 daļa-Tievās zarnas meridiāns, 7 daļa-Urīnpūšļa meridiāns, 8 daļa-Perikarda meridiāns, 9 daļa-Nieru meridiāns, 10 daļa-Trīskāršais meridiāns, 11 daļa-Žults meridiāns, 12 daļa-Aknas meridiāns, 13 daļa-Galvenais priekšējais meridiāns, 14 daļa-Galvenais aizmugurējais meridiāns.
Komentāri (0)  |  2017-11-08 11:37  |  Skatīts: 1940x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ