sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

INGA GROMOVA


Sejas Joga man ir kā Dieva dāvana! Manā dzīvē bija smags lūzuma periods, kura rezultātā es trijās dienās strauji novecoju. Medicīniski to sauc par veģetatīvās nervu sistēmas sabrukumu. Tagad es zinu, ja no sirds lūdz un nožēlo, tev  tiek piedots. Ziniet Dievs strādā perfekti! Trijās dienās iedeva visu, ko lūdzu. Dievs deva – informāciju, grāmatas un saveda ar attiecīgiem cilvēkiem.  
 
Mana pirmā grāmata par ezotēriku bija metafizika, bet pateicoties Akupresūras terapeitei un Reiki Meistarei  no Singapūras es apguvu Sejas Jogu. Visu šo laiku es daudz lasīju un mācījos gan par Austrumu un Āzijas filozofiju, gan par šamaņu kultūru. Secināju, ka visur ir viens tikai mainās nosaukumi. Austrumos tā ir Prana, Āzija – Cigun, bet pie šamaņiem savi rituāli. Savelkot visas šīs kultūras kopā sapratu, lai cilvēks saglabātu sevi jaunāku, veselāku un stiprāku ir svarīgas 4 lietas – elpošana, pareiza šķidruma un uztura lietošana un mūsu enerģētika.

Es piedalījos izcila Ukraiņu jogas meistara  pranajamas jogas semināros un privāti konsultējos ar viņu, lai apvienotu un iesaistītu elpošanu, savā Sejas Jogā. Pilnveidojusi sevi Nathas jogas retrītos. Es turpinu pilnveidot sevi gan no medicīnas un psiholoģijas skatupunkta, gan no dziednieku puses. Pašlaik studēju Astro-dziedniecības institūtā par dziednieci.
Piekrītu – VISS, KAS AR MUMS DZĪVĒ NOTIEK NAV SAKRITĪBAS!
Komentāri (0)  |  2012-04-20 21:23  |  Skatīts: 5457x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ