sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

GARĪGĀS PRAKSES NOMETNE


 

Aicinu visus interesentus piedalīties "Garīgās prakses" nometnē, kas notiks 18-20.oktobri.

Šoreiz "Garīgās prakses" nometne būs spēcīgā un enerģētiskā vietā- Lauvaskalns. Tajā atrodas daudzas Svētvietas- vienā no tām precīzi pēc kompasa (R, A, D un  Z pusē) izvietoti 4 lieli akmeņi, bet vidū vēl lielāks - piektais akmens ar iegravētu trijstūri.  Vienā citā Svētvietā atrodas aplī salikti, sašķelti Svētakmeņi. Lauvaskalnā tika atrasts gan sens zobens, kuru atbilstoši rituālam ieraka zemē, gan milzīgais Svētakmens ezera krastā. Pašam Lauvaskalnam visapkārt atrodami akmeņi ar iegravētām Baltu zīmēm. Taču 2013. gadā Latvijā tika atvērts Šasta enerģijas portāls un Lauvaskalnā tika aprakts viens no trīs enerģētiskiem kristāliem.

"Garīgās prakses" nometnes cena- 178,00 Eur 

Pirmā iemaksa 50% no dotās summas.

Cenā iekļauta viesmīlīgā dzīvošana viesu mājā-Lauvaskalni, fantastiski garda veģetārā ēdināšana, spēka rituāli, meditācija, pirtošanās, pasniedzēju viedais nodarbību klāsts.

PIETEIKTIES ZVANOT PA TĀLRUNI-+371 276 020 19

 

PAR ĒDINĀŠANU

Par gardo maltīti nometnē parūpēsies NATA CAFE. 

Nometnes dalībniekiem būs patīkams pārsteigums, jo veselīgi ēdieni pārtaps  fantastiski gardā maltītē un pats šefpavārs dalīsies ar savām gardajām un veselīgajām receptēm.

 

GARĪGĀS PRAKSES NOMETNES PASNIEDZĒJI

 

INGA GROMOVAnometnes organizātore, alternatīvās medicīnas un Sejas Jogas pasniedzēja

Katru rītu nometni uzsāksim kopā ar Ingu un Dao rīta rituālu:

Rituāls pamodinās un enerģētiski piepildīs katru dalībnieku visas dienas garumā. Rituāls palīdz izvilkt enerģijas rezerves un sadalīt pa visu organismu. Dao tehnika iekustinās enerģiju, limfātisko, venozo, kā arī sirds un asinsvadu sistēmu. Rezultātā pazudīs tūskas, uzlabosies redze, dzirde un parādīsies spēcīga enerģija visai dienai.

Vēl no rīta kopā ar Ingu varēs praktizēt sejas jogu

Intensīva muskuļu nodarbināšana, sejas vingrošanas procesā ideāli uzlabo asins cirkulāciju, kas nodrošina sejas ādas barošanu un audu reģenerēšanu. Nodarbībā būs iespējams vingrot ar seju un veikt uzlabojumus.

Tāpat nometnē kopā ar Ingu varēs praktizēt Dao

Praktizētājs varēs sakārtot savu sirdi, plaušas, nieres, aknu un liesu. Bez tam, daosieši kā patstāvīgu orgānu uzskata arī tā dēvēto "trīskāršo sildītāju", kas nav orgāns vārda tiešajā nozīmē, taču tas atbild par visu dzesēšanas sistēmu.

Dao tehnika rada līdzsvaru starp pieciem orgāniem un pieciem elementiem cilvēka ķermenī. Praktizējot šo tehniku, notiek pareiza enerģijas sadale visā organismā cauri galvenajiem 6 orgāniem, kas savukārt veicina ātru organisma un orgānu dziedniecību.

 

MARINA ČERNJAVSKAJA- psihologs, astrologs, reiki meistars un labirintu meistare no Krievijas (pasniegs krievu valodā)

Marina nometnē praktizēs spēka rituālu-LABIRINTS

Labirints kalpo kā vides harmonizātors, un tā ģeometriskā forma veido “spēka vietu”, jeb rezonanses intensitāti.

Labirinti tiek izmantoti, lai nomierinātu prātu, atjaunotu līdzsvaru dzīvē, iegūtu pilnīgāku priekšstatu par sevi, mazinātu stresu un veicinātu radošo dzirksteli.

Labirints, pēc zinātnieku pētījumiem, harmonizē smadzeņu pusložu darbību, atjauno vestibulārā aparāta darbību, palīdz psiho korekcijā un redzes atjaunošanā. Kad cilvēks staigā pa labirintu - pagriežoties pa kreisi, pa labi, centrā un atpakaļ, kosmosā notiek harmoniska enerģijas kustība, var teikt “pareiza kustība”, kas atjauno  cilvēka dzīvē pareizo notikumu gaitu.

Tāpat Marina nometnē pasniegs par sievišķo un vīrišķo enerģiju

Visiem zināms, ka vīriešu galvenais mērķis- veiksme un panākumi darījumos un finansēs, bet sieviešu - mīlestība un stabilitāte attiecībās. Taču maz, kas zina, ka bagātība un seksuālā enerģija, tās ir vienas medaļas abas puses. Tieši tāpat kā strāva plūst caur plusu un mīnusu, tā arī labklājības plūsma dzimst no harmoniskas savstarpējās iedarbības starp Vīrišķo un Sievišķo enerģiju.

Praktizētājs nometnē noskaidros, kādēļ veidojas savstarpējās problēmas starp vīrieti un sievieti, un kādi vingrinājumi iekustinās enerģiju vajadzīgā plūsmā, lai problēmas izkūpētu. Kā atbrīvoties no savstarpējo attiecību izveidotās rutīnas, un kādi vingrinājumi enerģētiski atgriezīs vīrieti un sievieti mīlestības sākumstadijā. Kāpēc sievietes un vīrieši vientuļi un kā ar vingrinājumiem iekustināt enerģiju un atbrīvoties no vientulības, piesaistot savā dzīvē otru pusīti.

DINIL PAUL no Indijas nometnē pasniegs AJŪRVĒDU (pasniegs angliski, būs tulks)

Dr.Dinilam ir liela pieredze klīniskajā darbā un Ājurvēdas mācīšanā. Viņš sadarbojas ar  AVP Baltics klīniku Rīgā, un ir vecākais ārsts Arya Vaidya Chikitsalayalam (Koimbatores pilsētā), slimnīcā un pētniecības institūtā, kas ir viena no izcilākajām ajūrvēdas slimnīcām un pētniecības institūtiem Indijā.

Ajūrvēda balstās uz pieciem pamatelementiem - ēteris, gaiss, uguns, ūdens un zeme. Cilvēka organismā šie pieci pamatelementi apvienojas trīs pamatvienībās - došās:

 1. ēters un gaiss veido Vatu,
 2. uguns ar ūdeni veido Pitu,
 3. zeme un ūdens veido Kaphu.

Šīs trīs došas (uzbūves tipi) - Vata, Pita un Kapha ir atbildīgas par visām ķermeņa, prāta un apziņas bioloģiskajām un psiholoģiskajam funkcijām. Ja ar neatbilstošu pārtiku, dzīves režīmu, ieradumiem tiek izjaukts šo došu līdzsvars, ķermenis acumirklī signalizē ar slimību, kura doša izgājusi no līdzsvara. Balstoties uz ajūrvēdiskām zināšanām, speciālists palīdzēs sakārtot organismu tā, lai:

 • došas (vata, pita un kapha) ir harmonijā;
 • harmoniski strādā maņu orgāni;
 • harmonijā atrodas ķermenis, prāts un gars;
 • asinsvadu sistēma ir labā stāvoklī;
 • labi funkcionē trīs malas -urīns, izkārnījumi, sviedri;
 • šrotas, jeb enerģētiskie kanāli- meridiāni nav aizsprostoti, un pa tiem brīvi plūst enerģija;
 • uguns jeb agni – metabolisms, jeb vielmaiņa ir aktīvs, veicinot normālu apetīti.
 •  

DACE STRAUME- Gongu meistare, skaņu terapeite un dejas vadītāja, kopā ar REINI REĶI- bundzinieku, perkusionistu

Nometnē Dace piedāvās Gongu un dažādu citu mūzikas instrumentu skaņu vibrācijas. Meditācijā varēs izbaudīt, kā gongi saplūst ar kokles skaņām, izveidojot spēcīgu vibrācijas buķeti, kura ļaus meditācijas laikā iegremdēties sevī un izvilkt laukā savas apslēptās dzīles.

Vēl nometnē Dace un Reinis pasniegs "Organic dance":

Organiskā deja ir ļaušanās, perkusiju ritmos, ķermenim rast maksimālu atbrīvotību. Tā ir iespēja izdejot katram savus sakrātos emocionālos smagumus un atbrīvot savu prātu, sirdi, ķermeni un visu savu būtību. Iegūstot atvērtības, brīvības, iedvesmas un enerģijas pieplūdes resursus.

Deja notiks perkusiju ritmos, kurus izpildīs Reinis ar perkusiju - bungām līdzīgu sitamo instrumentu. Dejā perkusija apvienojas ar dalībnieku un zems sirdsdarbību, kā rezultātā impulss kļūst par ritmu, kas izraisa kustību. Kustība, kas nāk no dalībnieku dzīlēm un izpaužas dziednieciskā ceļā un garīgā apgaismībā.

NODARBĪBU PLĀNS

18.oktobris

Pl.12-17:00 Ierašanās un iekārtošanās, brīvā pastaiga.

Pl.17:30-18:30 Iepazīšanās rituāls, kopējā kopgalda klāšana, vakariņošana.

Pl.19:00-20:00- Spēka deja perkusijas bungu ritmos (Dace Straume)

Pl.20:45 Pirts un ķermeņa procedūras

19.oktobris

Pl.8:00-8:30 –DAO rituāls-rīta pamošanās un Sveiciens Saulei-joga (Inga Gromova)

Pl.9:00-9:30-Brokastis

Pl.10:00-11:00- Sejas Jogas vingrošana (Inga Gromova)

Pl.11:30-13:00- Sievišķa, vīrišķā enerģija (Marina Černjavskaja)

Pl.13:30-14:00-Pusdienas;

Pl.14:00-15:00- Veģetārās virtuves receptes (Ivars Rutkovskis)

Pl.15:00-16:30- Ajūrvēda (Dinil Paul)

Pl.17:00-18:00- Dao-sirds, aknas, plaušu, nieru, liesas dziedniecība (Inga Gromova)

Pl.18:00-18:30- Vakariņas;

Pl.18:30-19:30 Spēka rituāls-Labirints (Marina Černjavskaja)

Pl.20:00-  Meditācija ar Gongiem un dažādiem mūzikas instrumentiem (Dace Straume)

20.oktobris,

Pl.8:00-8:30 –Dao pamošanās ar dabu un kokiem (Inga Gromova)

Pl.9:00-9:30-Brokastis;

Pl.10:00-11:00- Sejas Jogas vingrošana (Inga Gromova)

Pl.11:30-13:00-Sievišķā, vīrišķā enerģija (Marina Černjavskaja)

Pl.13:30-14:00-Pusdienas;

Pl.14:00-15:30- Ajūrvēda ( Dinil Paul)

Pl. 16:00- Atvadu rituāls un mājupceļš.

Komentāri (0)  |  2019-09-10 15:52  |  Skatīts: 1523x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ