sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀ NOŅEMT GALVASSĀPES PIECĀS MINŪTĒSEsmu atkal kopā ar jums, es – Inga Gromova SEJAS JOGAS pasniedzēja. Šoreiz pastāstīšu, kas ir bioloģiski aktīvi punkti un kā noņemt galvassāpes, 5 minūtēs ar akupresūras palīdzību. 
 
KAS IR BIOLOĢISKI AKTĪVI PUNKTI  
Akupresūra ir sena dziedināšanas māksla, kurā izmanto pirkstus, lai stimulētu bioloģiski aktīvus punktus, uzlabojot visu organismu, tai skaitā imūno sistēmu kopumā. Mūsu organismā atrodas ne tikai asinsvadi un limfvadi, bet ir arī enerģētiskie kanāli pa kuriem plūst enerģija. No sēdēšanas ar līku muguru vai nepareizas stāvēšanas, no negatīvām emocijām, darbībām un stresa šī enerģija ir nospiesta, tā 
sakrājas un bloķē enerģijas padevi attiecīgiem orgāniem, kā rezultātā rodas dažādas slimības un problēmas. Punkti ir savienoti ar šiem enerģētiskiem kanāliem, asinsvadiem, vēnām, limfvadiem, nerviem un pa meridiāniem ir savienoti ar kādu orgānu. Pārsvarā visi punkti ir jūtīgi, bet, ja atrodas ļoti sāpīgi, tas nozīmē, ka jau ir problēma, kas saistīta ar kādu no attiecīgiem iekšējiem orgāniem. Pareizi masējot un stimulējot, šos punktus iespējams novērst problēmu un uzlabo konkrēto orgānu, uzlabot ādas tonusu, atjaunot atslābušos muskuļus, kā arī normalizēt asinsspiedienu, uzlabo asins cirkulāciju, atslābināt muskuļus, remdēt sāpes, attīrīt organismu no toksīniem, sārņiem un citām indēm, novērst gremošanas traucējumus, uzlabot smadzeņu darbību, koncentrēšanās spēju un atrisināt daudzas citas problēmas.

KĀ STIMULĒT PUNKTUS
Punktu stimulācijai lietojam lielo, vidējo pirkstu vai īkšķi. Stimulējam nevis ar pirksta galu, bet ar spilventiņa mīksto daļu. Punktu uzspiežam pietiekami spēcīgi, lai sajustu zem ādas cieto kaula virsmu. Kustības veicam 7 reizes virzienā pa pulksteni, tad 7 reizes pretēji un atkal 7 reizes pa pulksteni. Kopā, lai būtu 21 reize. Stimulāciju veicam elpas aiztures brīdī, bet izelpas brīdī uzspiežam uz punkta. Punktu stimulāciju veicam trīs ieelpās, tā lai kopā sanāktu 63 reizes (21*3). Šī ir īpaša stimulēšanas tehnika, jo katram virzienam un skaitlim ir īpaša nozīme. Pa pulksteni-enerģija iet iekšā, bet pretēji negatīvā enerģija, jeb slimība iziet ārā. Skaitlim 7 piemīt savs spēks, un tas skaitās dievišķs cipars, jo kā jau zinām ir 7 krāsas varavīksnē, 7 dienas nedēļā u.t.t. Attēlā doti 6 punkti, kuri jāstimulē, pēc norādītā numura. Katrs punktiņš papildus, bez galvassāpēm veic arī citu funkciju.
PUNKTU NOZĪME
 
      1. Starpuzaču punkts.
Ja no vienas uzacu malas līdz otrai novelk taisnu svītru, tad punkts atrodas pa vidu.
Nozīme:
Dusmu rievas likvidēšanai. Palīdz uzlabo smadzeņu darbību, pie epilepsijas, galvassāpēm pakausī, deguna asiņošanas, šķaudīšanas, karstuma drudža, iesnām, sāpēm acu rajonā, trijzaru nerva-neiralģijas, galvas reibšanas, bērniem palīdz pie dažādām vīrusa slimībām, vemšanas un augstas t0, saaukstēšanās un hipertonijas. Uzlabo atmiņu.
2.Pieres augšējo sānu punkts.
Atrodas galvas matainajā daļā pieres galos, pie sakodiena-padziļinājumā.
Nozīme:
Saistīts kuņģi. Palīdz pie spēcīgam galvassāpēm, migrēnas, trijzaru neiralģijas pirmā zara, acu sāpēm un sejas nerva paralīzes.
3. Pieres augšējais viduspunkts.
Atrodas galvas vidusdaļā, pieres matainajā daļā.
Nozīme:
Saistīts ar kuņģi un traheju. Atbild par skābekļa apgādi smadzenēm. Palīdz pie epilepsijas, smadzeņu darbības, bezmiega, karstuma drudzi, galvas reibšanu, galvassāpēm pakausī, neiralģiju, sāpēm acīs, redzes uzlabošanu, aizliktu degunu, asiņošanu no deguna un psihisku uzbudinājumu.
4. Deniņu punkts.

Atrodas deniņu dobumos.
Nozīme:
Palīdz pie galvassāpēm, migrēnas, sejas nerva paralīzes, neiralģijas, acu slimībām, gripas, saaukstēšanās, zobu sāpēm.
5. Auss punkts.
Atrodas auss ļipiņas daļā zem cietā pauguriņa.
Nozīme:
Savienots ar galvu, tāpēc spēcīgs punkts pret dažādām galvassāpēm. Ja stiepj auss ļipiņu uz leju arī efektīgi noņemt galvassāpes.
6. Rokas punkts.
Atrodas starp rādītājpirkstu un īkšķi, ja novilktu taisnu līniju, no viena pirksta uz otru, tad punkts atrastos krustpunktā. Vēl var atras novietojot rādītājpirkstu pie kaulu savienojuma vietas un blakus lielo pirkstu, tur atrodas punkts, viena pirksta platumā no locījumu vietas, vairāk uz rādītājpirksta pusi.
Nozīme:
Saistīts ar resno zarnu. Viens no svarīgākajiem punktiem organismā. Spēcīgi uzlabo imūno sistēmu, ādu, ārstē visas slimības, kas atrodas virs jostasvietas. Palīdz pie galvassāpēm, gripas, dažādiem vīrusiem. Grūtniecēm jābūt uzmanīgām, jo stimulē dzemdības.
Šādus un vēl daudzus citus vingrinājumus jums iespējams apgūt SEJAS JOGAS nodarbībās, jo tieši šeit vislabāk un precīzāk iemācīties punktu atrašanās vietu un apgūt daudzus citus punktus, kas atbrīvos no problēmām un slimībām.

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2012-10-10 17:00  |  Skatīts: 10128x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ