sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

SLIMĪBA- MŪSU DOMU REZULTĀTS


Pastāstīšu, kas ir mūsu slimības un piedāvāšu meditatīvu vingrinājumu, kā ar tam cīnīties.
Es nerimšos atkārtot, ka Dievs mūs radījis unikālus. Cilvēkam atliek savainot audus, jeb iegriezt kādā ķermeņa zonā, salauzt kādu kaulu, kad lēnām viss perfekti saaug, bet pie nelieliem bojājumiem nepaliek pat rētas. Cik unikāls ir mūsu organisms! Tā ir doma- universāla enerģijas forma, kam piemīt īpašs spēks. Ikviens zina, kā uz cilvēku iedarbojas mīlestība, labsirdība un uzmanība. Tāds cilvēks jūtas laimīgs, mierīgs, priecīgs un vesels. Bet ja cilvēks nepārtraukti dzīvo bailēs, runā nekrietnības, ja viņš glabā prātā postošas domas- tad drīz vien viņa veselība pasliktinās, jo elementārdaļiņām polarizējoties, sāk darboties neiroķīmiskie procesi, kas veicina hormonu un fermentu aktivitāti un sintēzi. Tika veikts interesants eksperiments: Aitu piesēja blakus krātiņam, kurā atradās vilks. Pēc dažām dienām aita saslima un nobeidzās. Cilvēki pilnībā nenovērtē savu domu nozīmi, bet pēc tam brīnās- no kurienes rodas viņu problēmas.
Un kādas postošas domas pastāvīgi rodas jums?
Cik bieži jūs kādu lamājat vai apvainojaties?
Kam vēlat ļaunu?
Ko žēlojat?
Kā tad domas veic savu postošo iedarbību?
Tad iedomāsimies, mēs esam kā šūna un ja kāda šūna sāk postoši iedarboties uz sevi vai citām šūnām, tad drīz vien tā atmirst vai arī pārvēršas vēža šūnā. Tātad, ja jūs par sevi domājiet sliktu, ja jūtaties vainīgi, lamājiet sevi, tad jūs palaižat pašiznīcināšanās programmu. Bet ja jūs sūtiet postošas domas, piemēram, naidu, citam cilvēkam, tad jūs tik un tā iznīcināt paši sevi, tikai pastiprināti. Jo mēs esam Visuma daļiņa, bet otrs cilvēks ir tāda pati tā paša Visuma daļiņa, gluži kā šūna. Un, raidīdami viņam negatīvas domas, jūs nodariet pāri sev. Mēs paši radam savas slimības un paši arī spējam tās izdziedēt, novēršot cēloņus. Saslimšanu cēloņi ir nevis ārpusē, bet mūsos pašos. Mūsdienu medicīna ar tās medikamentozajām ķīmiskajām ārstēšanas metodēm aizvien retāk un retāk pievēršas cilvēka iekšējai būtībai, tā ārstē sekas nemeklējot cēloni. Īsāk sakot cēloņi ir mūsu domas, jūtas un emocijas, mūsu uzvedība, mūsu pasaules uzskats.
Tāpēc piedāvāju apskatīt dažus populārākos cēloņus:
LEPNĪBA, EGOISMS
Kristietībā šīs jūtas tiek dēvētas par vienu no nāves grēkiem. Un, jāteic, ne bez pamata. Tieši lepnība ir visu kaitīgo domu un emociju sākums. Jo tad, kad cilvēks sevi vērtē augstāk- vai zemāk- par kādu citu, viņš sāk nosodīt, nicināt, ienīst, aizkaitināties, izvirzīt pretenzijas. Personiskā svarīguma izjūta rada milzīgu agresiju. Tāpēc neatbilstība viņa uzskatiem, izraisa viņa dvēselē agresīvu emociju- dusmas, aizvainojumu, naidu, nicinājumu, skaudību, žēlumu, bet tas savukārt noved pie dažādām slimībām un nāves. Lepnība- tā ir cīņa ar apkārtējo pasauli mēģinot pierādīt savu taisnību. Lepnībai ir vēl viena puse, ko bieži nepamana pat reliģiskie darbinieki. Jo lepnība ir vēl sevis paša pazemošana, nepareiza attieksme pašam pret sevi, kas tāpat rada agresiju. Dažādas reliģiskās skolas māca pareizu attieksmi pret citiem cilvēkiem, apkārtējo pasauli, bet aizmirst par attieksmei pašam pret sevi. Daudz kas viņu mācībās balstās uz vainas izjūtu, bailēm un sodīšanu par grēkiem. Māca mīlēt Dievu, kā Visuma pirmsākumu, bet mīlestība pret Dievu sākas ar mīlestību pret sevi kā Dieva daļiņu. Jo Dievs ir ikviena cilvēka dvēselē. Un ja cilvēks, nosoda vai lamā sevi par kādu rīcību, tad viņš lamā Dievu, un tā jau ir lepnības izpausme. "Tev būs savu tuvāku mīlēt kā sevi pašu,"- tā mācīja Jēzus Kristus. Tāpēc apkārtējo pasauli, jāsāk izprast, mainot attieksmi pašam pret sevi.
KĀ ATBRĪVOTIES NO LEPNĪBAS UN EGOISMA?
Ir svarīgi apzināties, ka nav labu un sliktu, labāku un sliktāku cilvēku. Ir vienkārši- cilvēki. Jo augstāk cilvēks sevi ceļ, jo zemāk viņš krīt. Jo labāks viņš vēlas likties citu acīs, jo sliktāk par viņu runās. Lepns cilvēks- ir aizvērts cilvēks. Nevēlēdamies pieņemt otra cilvēka pasauli, gala rezultātā tas noved pie vientulības un nāves. Iemācieties pieņemt ikvienu savas dzīves situāciju- bez pretenzijām un aizvainojuma. Un ne tikai pieņemt, bet arī pateikties Dievam, par šiem notikumiem, lai cik negatīvi tie pirmajā brīdī arī neliktos. Iemācieties piedot cilvēkiem un uztvert viņus tādus, kādi tie ir. Faktiski, piedodot otram, jūs piedodiet sev. Iemācieties visas dzīves situācijas un notikumus pieņemt bez agresijas, kā mācību, nevis kā stresu. Iemācieties no šīs situācijas gūt atziņas un izdarīt pozitīvus secinājumus.
MEDITATĪVS VINGRINĀJUMS
Apsēdieties ērtā pozā tā, lai neviens netraucētu, atslābinieties, nomierinieties. Aizveriet acis un iztēlojieties acu priekšā apaļu, mirdzošu lodi. Tagad iedomājieties, ka, jūs no iekšpuses šo lodi piepildiet ar Dievišķo mīlestības enerģiju. Lode kļūst arvien spilgtāka un gaišāka. Tagad virziet šo lodi sev sirdī un tai pašā brīdī izjūtiet, kā piepildās jūsu ķermenis ar spilgtu gaismu un karstumu, kas plūst uz galvu, tad pleciem, rokām, vēderu un kājām. Un šajā mirklī domās vērsieties pie Augstākā Spēka, Dieva. Nav svarīgi, vai jūs ticat Dievam vai Kosmiskajam Saprātam, pietiks ar jebkuru priekšstatu par saprātīgu Visuma pirmsākumu. Vērsieties ar neparastu lūgumu. Lūdziet tikai vienu- sasniegt to pilnību un mieru, kas ļaus iepazīt patiesu mīlestību, laimi un brīvību. Bībelē, Jaunajā Derībā ir lūgšana, kas neitralizē lepnību vislabākajā veidā,- "Mūsu Tēvs".
Mūsu Tēvs debesīs! Svētīts, lai top Tavs vārds. Lai nāk Tava valstība. Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien. Un piedod mums mūsu parādus, kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem. Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna. Jo Tev pieder valstība, spēks un gods mūžīgi. Āmen.
DAĻA TIECAS PIE VESELĀ, DVĒSELE TIECAS PIE DIEVA
Mūsu dzīvē tas izpaužas kā dvēseles miera, laimes, baudas meklējumi. Cilvēks spēcīgi pievēršas materiālajām lietām, cerībā atrast mūžīgo svētlaimi. Viņš mēģina aizmirsties ar naudas, ēdiena, mantas, izklaides, seksa, attiecību palīdzību. Bet ar laiku viņš izjūt visa tā zaudējuma sāpes. Un uz vecumu rodas smeldzoša sajūta, ka dzīvē ir palaists garām galvenais, tas, kā dēļ dzīve bija dota. Cik cilvēks ir unikāla būtne! Un tāpēc ar viņu nekad nekas nenotiek tāpat vien. Tāpēc atklāt saslimšanas cēloni- tas nozīmē, lai ko mēs nedarītu, lai kādas situācijas neradītu dzīvē, lai ar kādām slimībām neslimotu- tie visi ir tikai paņēmieni, lai īstenotu mūsu pozitīvos nolūkus. Tāpēc nevajag cīnīties pašam ar sevi- vajag mainīt savas domas un uzvedības veidus.

GALVASSĀPES, MIGRĒNA NO KĀ TĀS RODAS UN KĀ NO TĀM ATBRĪVOTIES
Turpinot manu aizsākto tēmu, ka slimība ir mūsu negatīvo domu rezultāts, tad pastāstīšu, kādas negatīvas domas noved pie galvassāpēm un migrēnas. Lai atbrīvotos no galvassāpēm varianti ir daudz un dažādi. Dažus esmu jau stāstījusi, tagad pastāstīšu vēl vienu, ko personīgi esmu izmēģinājusi un pārliecinājusies, ka darbojas perfekti un tā ir Su-džok metode. Galva ir saistīta ar prātu un domāšanu. Galvassāpes- tas ir brīdinājums, ka nepieciešams pievērst sev uzmanību, tas ir saprāta signāls, ka mēs kaut ko darām nepareizi. Vienkāršs piemērs, sakrājušies daudz darbi, un jūs nevarat apstāties. Lūk, jums tiek dotas galvassāpes, lai jūs apstātos, jo organisms ir noguris no pārslodzes. Man ļoti patika, Dr. V.Siņeļņikova apgalvojums, ka lielu uzmanību, jāpievērš frāzēm, jo tās ir pirmās vēstneses par problēmām.. Piemēram, “man sirds sāp, to redzot”, “tas man aknās sēž”, “viņš sagādā man vienas vienīgas galvassāpes” tad nav brīnums, ka tādam cilvēkam būs problēmas ar sirdi, ar aknām un sāpēs galva. Tagad varbūt katrs aizdomājaties, kādas frāzes jūs parasti mēdzat lietot. Doma - tā ir universāla enerģijas forma, kurai piemīt gan radošs, gan postošs spēks. Mums jāsaprot, ka mūsu domas un frāzes neizbēgami materializējas, iemiesojas fiziskajā pasaulē. Tieši mūsu (nevis kāda cita) postošās domas rada mums slimības un personiskās problēmas. Milzīgs spēks slēpjas tajos vārdos, ko mēs izrunājam skaļi vai klusām., jo pēc tam tas atgriežas pie mums atbilstošas dzīves pieredzes veidā. Galvassāpes parasti mēdz izsaukt lietas, kas jums ne visai apmierina vai patīk, bet jūs tās nespējat skaļi izteikt un esat spiests smaidīt un melot, bet gala rezultātā prāta sasprindzinājums un jūtu neatbilstība izraisa sāpes. Sevis nenovērtēšana un paškritika arī bieži noved pie galvas sāpēm. Mēs vienmēr mēdzam uz sevi dusmoties par to, ka mīlam ne to ko vajag, ka lienam ne tur kur vajag u.t.t.
Galvas sāpes bieži vien palīdz izvairīties no kaut kādiem pienākumiem. Teiksim no seksuāla sakara. Izvairoties vienreiz, otrreiz, pēc laika, regulāri sāk sāpēt galva. Iemācieties pret galvas sāpēm izturēties uzmanīgi un uztvert tās, kā signālu. Neapspiediet sāpes ar tabletēm. Tas atvieglos tikai uz kādu laiku. Apspiest sāpes- nenozīmē tās izārstēt. Atrodiet savu sāpju cēloņus un novērsiet tos. Tie slēpjas jūsu domās un jūtās.
Ja esat noguruši nestrādājat vairāk, bet ejiet atgulieties un atpūtiniet galvu. Atcerieties, jums vienmēr ir izvēle aiziet prom no cilvēkiem un sabiedrības, kura jums ir nepatīkama, nevis ciest, smaidīt un klusēt.
Mīliet sevi un pieņemiet sevi tādu, kādi jūs esat un atcerieties, ka viss, kas ar jums dzīvē notiek, tās nav sakritības, tās ir vienkārši jūsu pieredzes, kas vēlāk palīdzēs saprast un atrisināt grūtās dzīves situācijas.

MIGRĒNA
Migrēna- ir neiralģiskas galvas sāpes, kas visbiežāk atkārtojas vienā vietā un uznāk periodiski. Parastās pretsāpju zāles te nelīdz., bet tikai uz laiku remdē galvassāpes, jo tabletes nenovērš to cēloņus. Dr.V.Siņeļņikovs stāsta: “Migrēnas bieži uznāk tiem cilvēkiem, kas vēlas būt pati pilnība. Bet viņi pēc šīs pilnības tiecas, pastāvīgi sevi lamādami un kritizēdami, vainodami un sodīdami. Viņi ir kā piebāzti ar visādiem mazvērtības un vainas kompleksiem. Atbrīvošanās no šiem kompleksiem- ir arī atbrīvošanās no galvas sāpēm.” Šeit pievērsiet uzmanību vārdam “pati pilnība”. Bija man kliente, kurai ik pa periodiem uznāca migrēniskas galvassāpes, es novēroju, kad sarunas laikā viņa katru reizi piebilda, ka katru dzīves situāciju viņa rūpīgi izvērtē, kāpēc viņa ir pievilkusi šādu dzīves situāciju, ko tā viņai māca. No vienas puses liekas, iemācīties pieņemt katru dzīves situāciju tā ir māksla, ne kurš katrs to spēj. Bet tad es pamanīju, ka uzsvars tiek likts, lai dzīvē visu pareizi izdarītu un būtu pati pilnība.
Lai izvērtētu, katru dzīves situāciju, nešaustiet sevi, nekritizējiet, nevainojiet sevi, nepārmetiet sev: “ko es izdarīju neparezi,” “kāpēc pievilku šādu dzīves situāciju”. Jūs izveidojat vainas izjūtu. Turklāt tā vienmēr saistās ar sāpēm, ciešanām, nelaimes gadījumiem, aizvainojumu, aizkaitinājumu. Viss ir ļoti vienkārši: vainas izjūta nes sev līdzi pašsodīšanu, paškritiku. Bet tas savukārt pievelk mūsu dzīvei ciešanas un migrēniskas galvassāpes.

KĀ ATBRĪVOTIES NO GALVASSĀPĒM AR SU-DŽOK PALĪDZĪBU
Su-džok ir pēdu un roku punktu masāža. Pašiem šos punktus vieglāk stimulēt uz rokām. Stimulāciju var veikt saspiežot ar rokām pirksta galus vai stimulēt uz punktiem ar kādu priekšmetu - sērkociņa galviņu, vai zīmuļa galiņu. Galvenais, lai nebūtu ļoti ass. Stimulēt punktus var gan pulksteņrādītāja virzienā – enerģiju iegriežot iekšā, gan pretēji – enerģiju kopā ar slimību izgriežot ārā, Punktus stimulēt var no 2-5min. Galvassāpes pieres daļā - punktus stimulējam rokas iekšpusē saspiežot katra pirksta galu vai nu uz punktiem stimulējot ar kādu priekšmetu (skat.1 att.) Galvassāpes pakausī – punktus stimulējam no rokas ārpuses vai nu saspiežot, vai stimulējot ar kādu priekšmetu (skat.2 att.) Galvassāpes deniņos – punktus stimulējam no sāniem saspiežot vai stimulējot ar kādu priekšmetu.(skat.3 att.) Pie migrēniskām sāpēm uz punktiem ar plāksteri var pielipināt kādu sēklas graudu (melnais pipars griķa grauds u.c.). Turēt no 2-6 stundām.

KUŅĢA ZARNU TRAKTA CĒLOŅI UN UZLABOŠANA AR MUDRAS PALĪDZĪBU
Turpinot manu aizsākto tēmu, ka slimība ir mūsu negatīvo domu rezultāts, tad pastāstīšu, kas ir kuņģa zarnu trakta cēloņi, kā domu rezultāts noved pie dažādām zarnu traktas problēmām un kā tās ārstēt.
Minēšu spilgtu piemēru, kuru visi ir piedzīvojuši - eksāmeni. Tagad pamēģiniet atcerēties, kas notiek, ja cilvēks baidās un uztraucās. Rodas vēdera kņudēšana, griešanās, burbuļošana līdz jāskrien uz tualeti. Kas tad tam visam slēpjas apakšā? No zinātniskā viedokļa mūsu negatīvās emocijas izraisa smadzeņu elementārdaļiņu polarizāciju, kas atstāj ietekmi uz neiroķīmiskiem procesiem, proti, neizdalās pilnvērtīgi hormoni un fermenti, kas daļēji apstādina organisma funkciju. Organismā neizdalās vajadzīgo hormonu un gremošanas fermentu, tievajā un resnajā zarnā pastiprinās peristaltika, kuras rezultātā zarnu saturs pārvietojas ātrāk un uzsūkšanas procesi zarnās notiek lēnāk, kas arī izraisa vēdera kņudināšanu un caureju. Apskatīsim, kādas vēl negatīvas emocijas izraisa zarnu trakta problēmas. Man ļoti palīdzēja saprast visu slimību cēloņus Dr. V.Siņeļņikovs, tāpēc mēģināšu atspoguļot viņa teoriju un izskaidrot
AIZCIETĒJUMS
Izkārnījumu aizture zarnās simbolizē nevēlēšanos šķirties no novecojušām domām. Jūs esat iestidzis pagātnē. Jūs ticat ierobežojumiem un trūkumam un tāpēc baidāties no kaut kā atteikties dzīvē, jo jūs neesat pārliecināti, ka vēlāk varēsiet aizstāt, aizpildīt šo zaudējumu. Jūs pieķeraties vecajām, sāpīgajām pagātnes atmiņām. Iespējams, jūs baidāties pārtraukt attiecības, kuras jums vairs neko nedos. Vai arī jūs bīstaties zaudēt darbu, kas jums nepatīk. Vai nevēlaties šķirties no lietām, kas kļuvušas nederīgas. Tātad lūk, kas spēj izraisīt nepatīkamo diskomfortu vēderā! Nevēlēšanās atbrīvoties no pagātnes atmiņām, nevajadzīgām lietām. Varbūt tiešām ir vērts pamēģināt un atbrīvoties no nevajadzīgā, jo šādi atbrīvosiet vietu jaunajam.
Mācoties dziedniecību mums bija uzdots uzdevums – karmiski attīrīt savu māju no negatīvās enerģijas. Pirmais, kas mums bija jāizdara – jāatbrīvojas no nevajadzīgām un lietām, ko gada laikā nelietojam. Viens no iemesliem bija tas, ka tur mēdz uzkraties negatīvā enerģija. Ziniet es sadedzināju trīs lielus maisus un ne mirkli nenožēloju. Mēs mīlam vienmēr visu taupīt, labāk es tagad lietošu vecos traukus, lai jaunie pastāv skapī, kad būs vajadzība, tad lietošu, bet vajadzība nepienāk un teju skaties cilvēka arī vairs nav. Tad atnāk jaunā paaudze un visu izmet ārā. Nu tad kāda jēga taupīšanai. Atcerieties – kam turēt nepatīkamas atmiņas, ja ir iespēja gūt jaunas un motivēt sevi uz cēlākiem mērķiem. KUŅĢIS Barības tvertne. Simbolizē spēju pārstrādāt, sagremot un apgūt kādu ideju vai situāciju. Un ja mums ir problēmas ar kuņģi, tas nozīmē, ka mēs nezinām, kā asimilēt dzīvi. Mums kļūst bail no kaut kā jauna. Mēs neesam spējīgi apgūt kaut kādus notikumus. Tātad, kuņģa sāpes - nespēja rast risinājumu sarežģītās dzīves situācijās. Tās ir bailes no nezināmā, kas sagaida, kas notiks, tā ir nespēja saprast, kā pareizi rīkoties, ko darīt.

DIVPADSMITPIRKSTU ZARNAS ČŪLA, GASTRĪTS
Sajūta, ka neesat pietiekami labi vai pilnvērtīgi. Jūs esat pārliecināti par savu ievainojamību. Jūs baidāties, ka neesat pietiekami labi saviem vecākiem, priekšniecībai, tuviniekiem. Jūs burtiski nespējat sagremot to, kas patiesībā esat. Jūs to vien darāt, kā cenšaties izdabāt citiem un aizmirstat paši sevi. Pret šo slimību uzņēmīgi galvenokārt vīrieši, jo viņi slikti panes triecienus savai vīrišķībai, savai patmīlībai. Viņiem vienmēr vajag kādam kaut ko pierādīt: pašiem sev, ģimenes locekļiem, darba biedriem. Šādi cilvēki tiecas iegūt varu, visu laiku grib būt labāki un baidās nebūt savos augstumos. Dažus gadus atpakaļ, manai meitai bija kuņģa čūla. Es atceros viņa vienmēr nāca no skolas un pārdzīvoja, ka vienmēr visu cenšas, organizēt, domāt, meklēt, darīt, lai visu sagatavotu, bet citi to pat nepamana, viņa vai no ādas līda ārā, lai tiktu novērtēta. Ziniet, tad es vēl to nesapratu, bet tagad zinu, ka cenšanās izpatikt citiem, nekur tālu nenovedīs. Tāpēc padomājiet varbūt pietiek tēlot un kādam izpatikt, bet darīt to, kas pašam patīk. Iemācieties pieņemt sevi tādu, kāds jūs esat, jo tad nebūs pārmetumu, ka esat nenovērtēts vai nepamanīts.

NELABUMS, VEMŠANA
Nelabums un vemšana nozīmē to, ka jūsu dzīvē ir kaut kas (kāds), ko (kuru) jūs nepieņemat un nevarat ciest, nevarat "sagremot", no kā (kura) jūs gribat atbrīvoties. Vai tad nav tā, ka mēs dzīvē sakām “...man vēmiens nāk, to dzirdot” vai “man vēmiens nāk no viņa” Tā ir antipātija, naidīgums, cilvēks atsakās pieņemt kaut kādu dzīves situāciju Lai tiktu galā ar šo problēmu, jāiemācās uzticēties. Katra dzīves situācija mums kaut ko māca, pirms pieņemiet lēmumu, padomājiet, ko īsti māca šī dzīves situācija. Slimība- tas ir signāls par līdzsvara izjaukšanu. Slimība- tā ir mūsu postošo domu, mūsu uzvedības un mūsu pasaules uzskata ārējais atspoguļojums. Tātad, lai izārstētu slimību, nepieciešams mainīt savu pasaules uzskatu. Sokrāts teica, ka nav lietderīgi ārstēt miesu, ja slima ir dvēsele.

  KĀ ATBRĪV OTIES NO KUŅĢA ZARNU TRAKTA PROBLĒMĀM AR MUDRAS PALĪDZĪBU

 Mudras - roku rituālais stāvoklis. Šīm mudrām piemīt slepena simboliska jēga, jo mūsu rokās atrodas daudz dažādi kanāli pa kuriem plūst enerģija un kas nonāk līdz dažādiem orgāniem uzlabojot tos. Šī mudra noņem problēmas 5-15 min laikā. Ja vēlas ārstēt tad mudra jātur 15min katru dienu. Minūtes var sadalīt 5min no rīta 5 min pa dienu un 5min vakarā. Lietošana: Kuņģa zarnu trakta uzlabošanai. Ieteicama cilvēkiem slimojošiem ar ēdiena pārstrādes funkciju traucējumiem ( ar nepietiekamu uzsūkšanos). Tā normalizē kuņģa- zarnu trakta darbību, uzlabo izskatu. .Palīdz pret dedzināšanu, spiešanu kuņģī. Izveido: Savieno visus pirkstus plaukstas iekšpusē, bet īkšķus saliek kopā.









Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (0)  |  2012-11-05 18:42  |  Skatīts: 9263x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ