sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

SIRDS VINGRINĀJUMI


Komentārs:

 tev liekas, kas ir visu slimību perēklis? Ja mēs ar redzi iemācītos lauzt leņķi, tad redzētu, katrai lietai, dzīvai būtnei un cilvēkam apkārt savu enerģētiski magnētisko torsiona lauku. Sirds ir centrs, caur kuru vijas torsionu pavedieni. Sirds rezonansē un vibrē atkarībā no mūsu emocijām, kas polarizējoties elementārdaļiņām veicina neiroķīmiskos un hormonālos procesus. Kad mēs jūtam sāpes, bēdas, esam sagrauti, sirds pirmā uz to reaģē. Tajā brīdī rodas žņaudzoša sajūta, liekas, ka sirds savelkas un sažņaudzas čokurā. 
Zinātniski pierādīts, ka sirds ir saistīta ar 3 muskuļu saitēm, kas attiecīgi ir savienotas ar četriem mugurkaula krūšu skriemeļiem -.T3, T4, T5 un T6. Pirmā saite sākas no T6 un savienojas ar T5, otrā saite no T6 savienojas ar T4, bet treša muskuļu saite savienojas no T6 uz T3. Katru reizi, kad sirds saraujas, tā pievelk kādu no saitēm, kuras rezultātā saspringst muskuļi.
Uz mirkli iedomājies un izstiep sev priekšā vienu pirkstu, tas būs nervs un pievieno otru pirkstu, kurš būs asinsvads. Tagad ar otru roku apņem šos abus pirkstus, tie būs muskuļi. Atceries! Nervi ar asinsvadiem vienmēr plūst cauri muskuļiem. Paņem, saspied spēcīgi pirkstus un paskatieties, kas notiks: pirksti paliks zilganā krāsa un tu izjutīsi sāpes. Tieši tas notiek, kad sirds saraujas un pievelk kādu muskuļa saiti.
Katrs šis mugurkaula skriemelis atbild par savu negatīvo emociju:
T3- DUSMAS
T4- AIZVAINOJUMS;
T5- STRESS;
T6- BAILES.
Par piemēru, dusmas pievelk T3 mugurkaula krūšu skriemeli. Asins caur kaklu ieplūst galvā, bet tik ātri laukā neizplūst, jo mugurpusē, sprandas daļā, tiek savilkts muskulis, tāpēc cilvēks no dusmām paliek sarkans. Sirdij sažmiedzoties, tiek pievilktas šīs saites, līdzīgi buriniekam, bloķējot enerģiju, veidojot muskuļu spazmas, kas sažmiedz asinsvadus, kā rezultātā apstājās asins cirkulācija. Tāpēc, pilnvērtīgi nenotiek hormonālie un fermentatīvie procesi un šūnas lēnam sāk atmirt, jo nesaņem pietiekoši skābekli un vajadzīgās uzturvielas. Cilvēkam veidojas dažādas problēmas, ko mēs dēvējam par slimībām.
Ar elpošanu var noteikt, vai mugurkaula skriemeļi kustās pareizi, vai saspazmēti, jo pie ieelpas skriemeļiem jāstaigā uz augšu, bet pie izelpas jāsabīdās kopā. Ja novieto roku uz skriemeļiem, tad to var pārbaudīt.

VINGRINĀJUMS, KAS DZIEDINA SIRDI:
 


Elpošanas vingrinājums, kurš jāpilda kopā ar mudru. Mudras ir roku rituālais stāvoklis, kuram piemīt slepena simboliska jēga, jo mūsu rokās atrodas daudz dažādi kanāli, pa kuriem plūst enerģija. Ar mudras palīdzību iespējams piegādāt enerģiju uz dažādiem orgāniem uzlabojot tos.

Seši svarīgākie kanāli, kas saistīti ar sirdi, plaušām, galvas smadzenēm, aknām, liesu, asinsriti, zarnu traktu iet cauri cilvēka rokām, pirkstiem. Tieši tāpēc cilvēka rokām piemīt ārstnieciskas īpašības. Savienojot pirkstus noteiktās kombinācijās, var aktivizēt noteiktus meridiānus un uzlabot veselību, likvidējot enerģētiskos blokus un atjaunojot normālu enerģijas plūsmu.
DZIEDNIECISKAIS EFEKTS:
Vingrinājums stiprina sirds muskulatūru un nervu sistēmu. Īpaši iesaka tiem, kam depresīvais stāvoklis, vāja sirds un liels holesterīna daudzums. Šis vingrinājums atver bronhus, uzlabo asins cirkulāciju, uzlabo sirdsdarbību.

Kreiso roku novietot pašā vidū, ar delnu pret krūtīm un ar otru roku saņemt pirksta galus (skat. bildi). Veikt ieelpu un atbrīvot muskuļus, bet pie izelpas katru roku vilkt uz savu pusi, neatlaižot rokas vaļā. Vingrinajumu veikt 6 reizes. Pēc tam samainīt rokas un ar otru roku veikt to pašu 6 reizes.

Šeit var iegadāties video veselības uzlabošanai: 
https://sejasjoga.1w.lv/153-video-meditacijas/

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu.
Nodarbības maksa -10,00Eur


Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019
Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Iespējams arī individuālās nodarbības caur SKYPE, rakstīt epastā- vlfinga@inbox.lv
Komentāri (1)  |  2014-05-12 13:20  |  Skatīts: 5863x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Жрец Храма Латвийских Богов * - 2020-11-10 12:33
В Латвии сейчас чрезвычайная положение. Поэтому будим соблюдать все ограничения, которое объявило Латвийское правительство. Будем соблюдать дистанцию 2 метра друг от друга. На улице и в общественных местах будем носить медицинские маски. Не забудем регулярно мыть руки с мылом. Отнесёмся к рекомендациям врачей ответственно. Сохраним в своих сердцах надежду. Будем думать позитивно, чтобы окружить себя положительными энергиями. Зажжём зелёную свечечку на подоконнике в честь Матери Природы. Наденем на шею оберег – рябиновые бусы – и помолимся Матери Природе. Мы все дети Матери Природы. Мать Природа наша создательница! В это трудное время помолимся Латвийским Богам за наше здоровье. Пусть Пэрконс – Небесный Отец – защитит Латвию от коронавируса! Пусть Громовержец оберегает мой народ! Пусть Богиня Лайма даст нам здоровья! Пусть Вэлю Маатэ даст нам долгую жизнь! Да благословят нас Латвийские Боги! Да прибудет с нами сила Латвийских Богов!
Искренне Ваш, Жрец Храма Латвийских Богов [Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Пэрконс #Лайма #Мара #МатьПрирода #ВэлюМаатэ #здоровье #благополучие #язычество #ЛатвийскиеБоги #saticība #miers #iecietība #labestība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #PozitīvāDomāšana #veselība


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ