sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Komentārs:Vēlos padalīties ar vienu no savām pieredzēm, kura pierādīja cik mēs visi cilvēki esam Dievišķi, tikai ne vienmēr spējam tam noticēt un pieņemt.

Es tam noticēju un pieņēmu!
Sākšu ar to, ka neviena slimība un problēma, mums dzīvē tāpat vien nenotiek. Katrai ir savs mērķis un uzdevums kaut ko iemācīt. Lai jums būtu labāk saprotams sākšu ar savu pieredzi un tālāk jūs sapratīsiet paši.

Vasaras sākumā manai māmiņai notika insults, jā, tā arī bija smaga mācība, bet šoreiz runāšu par citu pieredzi. Nu protams, es apņēmos viņai palīdzēt un viņu kopt. Lai paņemtu palīgu, par to nevarēja būt ne runas, jo man likās, ka es pati visu varu un neviens svešs cilvēks tā nespēs, kā to spēju es. Mana dzīve burtiski apstājās, jo man nekam citam neatlika laika. Mans LEPNUMS bija tas ar, kuru es ieslēdzu šo saucamo pašiznīcināšanas programmu, ko es jums visiem mācu (atcerieties, kāpēc ir septiņi nāves grēki).

Slimība nogāza mani zemē. Tā čukstēja man ausīs,nu celies augšā ej apkopj māmiņu, tu tak esi vienīgā, kas to spēj, nu sakod zobus un celies,tu tak nevienam neuzticies, neviens tak tā nespēj, kā tu, tad ej neguli, ja tu esi tik varena un tev nevienu palīgu nevajag, celies, uz priekšu.

Ziniet šī slimība man uz daudzām lietām atvēra acis un iedeva paskatīties uz savu dzīvi no malas. Es sapratu, ka nespēju viena tikt ar to galā un man jāpaņem palīgs. Tagad esmu pateicīga šai slimībai un Dievam, jo nu esmu ieguvusi pieredzi ar ko padalīšos ar jums.

VESELĪBAS PROBLĒMAS

Sākumā es sajutu nepatīkamu velkošu sajūtu labajā paribē un nodomāju, ka par sevi manīt liek AKNA. Akna par sevi sāpēt nevar, bet aknas un žultspūšļa kanāli var likt par sevi manīt, jo tie ir ar nervu pārklājumu, mazākais smilšu graudiņš atdodas ar sāpēm, pat sakrājušās gāzes var izraisīt sāpes. Visi mēs ļoti labi zinām, ja skrienot nepareizi elpo, tas atdodas ar sāpēm labajā sānā. Tā ir ogļskābā gāze, kas pie nepareizas izelpas sakrājusies un spiež uz kanāliem.

No nepatīkamās sajūtas labajā sānā, pēkšņi sajutu drudzi un paceļamies ķermeņa temperatūrai. Es sapratu, ka tā ir infekcija, jo tiklīdz mūsu ķermeņa temperatūra paaugstinās virs 37 °C tā attīstās imūnā sistēma – medicīniski leikocitoze. Veidojās jauni leikocīti, kas kā drosmīgi kareivji dodas svešo mikroorganismu meklējumos. Trīs dienas es cīnījos, lai mana temperatūra neuzkāpj augstāk virs šūnu bojāejai. Es nesapratu vienu, kāpēc organisms grib uzcelt temperatūru līdz 42 °C, jo tā ir tieša nāve. Man vienmēr patika atšķetināt sarežģītus kamoliņus. Es nolēmu griezties uz slimnīcu, lai veic man analīzes.

Liels bija mans pārsteigums, kad uzsitot pa muguru, es sajutu asas, nepatīkamas sāpes, kas apliecināja, ka mana diagnoze par aknu ir maldīga un vainīgas ir nieres. Man paņēma urīna un asins paraugus, pēc kuriem dakteris man izteica savu diagnozi- urīnceļu akūts iekaisums. Biju apjukumā par daktera atklājumu un skaidroju viņam, ka man nav dedzinoša un bieža urinēšana, bet mani jau nedzirdēja. Es tiku gatavota uz slimnīcu un dakterim bija vienalga, kur iekaisums, jo antibiotiku kurss visam vienāds. Liels bija visiem izbrīns, kad es ar savu akūto iekaisumu atteicos no ārstēšanas un nolēmu savu veselību paņemt savās rokās.

Viss bija atkarīgs no DIEVA un manas TICĪBAS.
Izpētot savas analīzes es sastingu šokā, jo mans iekaisums bija pārāk akūts. Lai jūs saprastu tad CRP C-reaktīvais olbaltums normāli cilvēkiem jābūt no 0 - 5 mg/l, ja tas ir no 20-40 mg/l tad liecina par augstu iekaisumu.
Man CRP uzrādīja 176 mg/l. Nesen izlasīju,ka tik augsti rādījumi uzlec 1-2 dienas pirms nāves.

Ziniet, kur ir visu cilvēku problēma- TICĪBA. Līdz ar to mēs esam pazaudējuši veselību. Tikai TICĪBA, ka mēs visi esam Dievišķi un ka mums jāieklausās savā organismā izglāba man dzīvību.Esmu pateicīga Dievam un visām tām zināšanām, ko viņš man deva.

Atcerējos senāk lasītu teicienu „Avicenna laikos teica: vispirms attīries, gavē, padzer ūdeni un nomierinies. Ja tas viss nelīdz, tikai tad ej pie ārsta.”
Pirmais, kad atbraucu mājās no uzņemšanas es sapratu, ka man nav nevienam citam, kam ticēt un uzticēt sevi ,kā tikai Dievam. Es sāku ieklausīties sevī, beidzot es atklāju, kāpēc organisms ceļ nāvējošos augstos grādus. Ieklausoties sevī es sapratu, ko jūtu un kas man vajadzīgs. Es iemācījos saprast savu ķermeni un pāris minūšu laikā, bez smagiem elpošanas vingrinājumiem un citas tehnikas, kas mani fiziski bija nogurdinājusi iepriekš,es nolaidu ķermeņa temperatūru uz normu. Trešajā dienā man vispār pazuda temperatūra un es sapratu es esmu uzvarējusi. Vēl pāris dienas man sāka viss tīrīties un caur strutām nākt laukā. Un tas viss bez medikamentiem, tikai paļaujoties uz Dievu un ieklausoties savā ķermenī es izpildīju visu, ko viņš prasīja.

Ja vēlies noskaidrot, kāpēc organisms pārkarst, kā apturēt ķermeņa pārkaršanu un nolaist temperatūru, kā attīrīt organismu un kas jādara pie akūtām infekcijām, iekaisumiem un vīrusiem, tad iegādājies vebināru IEMĀCIES LIKVIDĒT AKŪTU INFEKCIJU, IEKAISUMU UN VĪRUSU BEZ MEDIKAMENTIEM (maksa-5.00 Eur)

Pieteikties rakstot epastā: ingucis.gromova@gmail.com


Komentāri (4)  |  2015-09-19 17:51  |  Skatīts: 3569x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
aiva* - 2015-09-20 11:09
velos piedalities 21 sept. vebinara.

Skolnieciņš no sidrabbirzs * - 2021-07-26 14:25
Mūsu mīļo Tēvzemi jau kopš 2020. gada 13. marta nomoka Covid-19 pandēmija. Daudzi mani tautieši ir nikni uz valdību, taču šajā krīzes laikā mums nav jādusmojas uz valdību, bet gan ir jācīnās pret Covid-19 sērgu. Mūsu tautai ir jābūt vienotai šajā liktenīgajā brīdī. Atstāsim naidu un agresiju pagātnē, raudzīsimies ar cerību nākotnē! Vakcinēsimies! Pašreiz mūsu valstī ir pieejamas tādas Covid-19 vakcīnas kā Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [Atbildes par vakcināciju pret Covid-19 | SPKC]). Latvijas Republikas iedzīvotāji var brīvi izvēlēties, ar kuru vakcīnu vakcinēties. Atšķirībā no Krievijas Federācijas, kur valda kapitālistiskā diktatūra, Latvijas Republikā valda demokrātija. Krievijas Federācijā pašreiz ir pieejamas četras Krievijā ‘’izgudrotās’’ vakcīnas (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Veselības ministrija reģistrēja ceturto vakcīnu pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Krievijas Veselības ministrija reģistrēja pirmo vakcīnu pasaulē pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Kādas ir Krievijā reģistrēto vakcīnu atšķirības? COVID-19 — Krievijas avīze (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [EpiVacCorona — vakcīnas efektivitāte, lietošanas instrukcija un blaknes, vakcinēto atsauksmes (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Veselības ministrijas eksperte Oksana Drapkina par otrreizējo vakcināciju (minzdrav.gov.ru)]). Diemžēl Krievijas Federācijā ir aizliegta ārzemju vakcīnu lietošana, tas nopietni pārkāpj Krievijā dzīvojošo tautu cilvēktiesības. Pastāv nopietnas šaubas par Krievijā izstrādāto vakcīnu nekaitīgumu un efektivitāti (video no Krievijas opozīcijas YouTube kanāla ‘’Asais stūris’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Sputnik V neefektivitāte]). Neviena no Krievijā izstrādātajām vakcīnām nav pasaulē atzīta un sertificēta. Paldies Dieviem, visas Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir pasaulē atzītas un sertificētas! Būsim Latvijas patrioti. Ticēsim Sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem. Vakcinēsimies!
Spēku un izturību vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Skolnieciņš no sidrabbirzs * - 2021-07-26 14:25
Vasaras tveice mūs pavada jau vairākas nedēļas. Saule sutīgi cepina. Visapkārt rosās dzīvība. Cilvēki bauda vasaru. Lai arī saslimstība ar Covid-19 (kroņvīrusu) ir mazinājusies, taču Covid-19 nekur nav zudis. Šis negantais vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību: veselību, dzīvību un labklājību. Tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Patlaban mūsu valstī ir pieejamas šādas vakcīnas: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Visas mūsu valstī pieejamās vakcīnas ir labas, drošas un efektīvas. Raizēm nav pamata. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu tautu. Vakcinācija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju. Vakcinēsimies! Pasargāsim sevi un savus tuvos no Covid-19!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Сколниецыньш из святорощи* - 2021-07-26 14:26
Летняя жара нас сопровождает уже несколько недель. Солнце испепеляет землю. Вокруг бурлит жизнь. Люди наслаждаются летом. Хотя заболеваемость вирусом Covid-19 (коронавирусом) резко снизилось, но жуткий вирус Covid-19 никуда не пропал. Этот злостный вирус до сих пор угрожает безопасности нашего общества: здоровью, жизни и благополучию. Поэтому, мои дорогие соотечественники, будем прививаться! На данный момент в нашей стране доступные прививки от Covid-19: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Все эти прививки безопасны и эффективны. Нет причин для беспокойства. Древние языческие Боги благословили нашу страну. Латвийские Боги благословили нашу родину – Латвию. Прививка от коронавируса — это дар Богов. Прививка от Covid-19 это дар Латвийских Богов нашему народу. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам древние языческие Боги. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам Латвийские Боги. Спасем себя и свой народ от опасного вируса Covid-19! Да благословят нас Латвийские Боги! Да прибудет снами сила Латвийских Богов!
С любовью и почтением, Сколниецыньш из святорощи [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
#Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святороща


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ