sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


18.septembrī pl.18:00 -19:30 sāksies apmācību kurss RŪNU PRAKSE Rīgā, Laboratorijas  ielā 19, Sporta centra telpās.

Kurss notiks katru piektdienu no pl.18:00-19:30 vienu reizi nedēļā, kopā 25 dienas.

CENA:

Viena diena-10.00Eur

Mēnesī (4 nodarbības)- 32.00Eur

Viss kurss(25 nodarbības)-175.00Eur

 

NODARBĪBĀS APGŪSI:

Katras rūnas funkciju, nozīmi, pielietošanu amuletā un formulās, to aktivizēšanu, dzimšanas nozīmi, kalendāro un numeroloģisko nozīmi. Būs iespējams iegūt Rūniskā kalendāra programmu.

Mācīsimies strādāt ar rūnām, veiksim rūniskās meditācijas un rituālus. Mācīsimies zīmēt formulas un pielietot tās labklājībā, dziedniecībā, sadzīvē u.c.. Gatavosim paši savas rūnas.

RŪNU NOZĪME:

Rūnas ir seni maģiski raksti, jeb simbolika, kas atspoguļo Visumā notiekošos procesus. Rūnas ir Dievu alfabēts. Leģenda vēsta, ka Dievi nolaidās uz zemes un mācīja cilvēkiem pasaules gudrības, tai skaitā hieroglifisko rakstību un citas Dievišķās zinības.

Rūnu atvasinājumi ir daudzās citās tautās, par piemēru pastāv Skandināvu rūnas, Ģermāņu rūnas, Slāvu rūnas, Krievu rūnas, Islandiešu rūnas, Anglosaksonu rūnas. Arī mūsu Baltu zīmes ir Rūnu atvasinājums un skaitās Spēka zīmes. Rūnas var pielietot visur- sadzīvē,  aizsardzībā, dziedniecībā, labklājībā u.c.

 

Obligāta iepriekš pieteikšanās zvanot-+31727602019

Komentāri (1)  |  2017-02-08 20:57  |  Skatīts: 13903x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētmeža* - 2020-11-11 19:16
Nemanot ir atnākusi Lāčplēša diena. Šodien godināsim mūsu tautas varoņa Lāčplēša varoņdarbus, kā Lāčplēsis drosmīgi cīnījās pret krustnešiem un kristīgajiem misionāriem. Lāčplēsis ir īstens Latvju Dievu dēls. Lāčplēsis ir visas latvju tautas brīvības aizstāvis. Iedegsim trīs svecītes valsts karoga krāsās par godu latvju tautas varonim – Lāčplēsim. Divas asins sarkanas un vienu baltu. Būsim lepni, ka mēs dzīvojam Latvijā! Godāsim savu senču viedumu. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Dzīvosim saticīgi un draudzīgi. Aizlūgsim Latvju Dievus par savu tautu un valsti. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Lāčplēsis #LāčplēšaDiena #latviskums #brīvība #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība #mīlestība #saticība #iecietība


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ