sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

AKUPRESŪRA


Komentārs:
Š.g. 23.nov. pl.18:00 Rīgā VESELĪBAS APMĀCĪBAS SEMINĀRS - AKUPRESŪRA
Programmā apgūsi:
  • Pašus svarīgākos 13 punktus uz ķermeņa;
  • 5 stresa punktus;
  • Gripas punktus;
  • 7 punktus, lai iegūtu slaidas formas;
Seminārā stāstīs un rādīs, kā var viegli un precīzi atrast punktus, būs izdales materiāli.
Semināra maksa: 15,00 Eur
Norises vieta: Rīgā, Lāčplēša 35, 5stv
Obligāta iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 276 020 19

Viena no alternatīvākajām metodēm, kā mēs varam sev palīdzēt pie dažādām veselības problēmām ir Akupresūra. Mācība par akupunktūras punktiem ir viena no vissvarīgākajām tradicionālās ķīniešu medicīnas sastāvdaļām. Senās Ķīnas zinātnieki zināja simtiem punktu uz cilvēka ķermeņa, un iedarbojoties uz tiem, ārstēja daudzas slimības. Masējot šos punktus iespējams uzlabot imunitāti, izdziedināt slimības, atjaunot savu organismu un saglabāt sevi pēc iespējas ilgāk jaunāku un veselāku.
Att.1 a)                                                         b)


Savā laikā arī es izmēģināju šo brīnumaino līdzekli. Mani ieinteresēja punktu brīnumainā iedarbība un es nolēmu atšķetināt šo noslēpumaino pavedienu, lai saprastu, kā strādā šis smalkais mehānisms. Izrādās katrai mūsu šūniņai, tieši tāpat, kā mums, apkārt veidojās enerģijas lauks. Arī asins elementiem-eritrocītiem apkārt ir spožs enerģijas apvalciņš (skat.att.1- a). Kad enerģija ir pietiekoša, eritrocīti smuki atgrūžas viens no otra un slīd pa asins plazmu, taču ja enerģija ir vāja un nepietiekoša, tie salīp čupiņās (medicīnisks termiņš-aglutinācija). Šīs vietas uz ķermeņa līdzīgas „nāves saliņām” piebriest, paliek cietākas un jūtīgākas (skat.att.1-b). Muskuļi šai vietā saspazmējas , tāpēc uzspiežot uz tās, var izjust sāpes. Ja pa vēnām un artērijām tādas asinis vēl cirkulē, tad kapilāros iekšā netiek. Līdz ar to šūnas netiek apgādātas ar dzīvībai nepieciešamo, sāk atmirt un veidot slimību. Taču, ja iedur ar adatu, silda vai stimulē ar pirkstu šādu ”nāves saliņu”, tad muskulis atslābst, atbrīvojās Ci enerģija un asinis sāk cirkulēt, apgādājot šūnas ar visu dzīvībai nepieciešamo un organisms strauji izveseļojas.
 
Mums uz ķermeņa ir 2 galvenie meridiāni-enerģijas kanāli un 12 meridiāni, kas saistīti ar svarīgiem iekšējiem orgāniem. Uz cilvēka ķermeņa atrodas 664 bioloģiski aktīvie punktiņi, no kuriem 150 tiek uzskatīti par pamata. Ķīnieši uzskata, ka uz ķermeņa ir 13 galvenie punkti uz kuriem bāzējās enerģija un tiek sadalīta vienotā sistēmā pa organismu.
Piedāvāju apgūt vienu no šiem svarīgākajiem punktiem, kas skaitās, kā ātrā neatliekamā palīdzība pie: stresa, histērijas, galvas reibšanas, sliktas dūšas, ģībšanas, saulesdūriena, komas.
(skatīt att.2)Punktu aktivizēšana: spēcīgi uzspiež ar pirkstu uz punkta un atlaiž, stimulēt vismaz 3min.Piedāvāju E-grāmatu „Akupunktūras atlass”.
E-grāmatā atspoguļoti visi 14 meridiāni. Parādīts, kur uz ķermeņa atrodas katrs punkts un aprakstīts, kādas slimības ar esošo punktu var ārstēt. Lai vieglāk būtu atrast un orientēties, e-grāmata ir sadalīta 14 sējumos, jeb daļās.
Katram meridiānam ir atsevišķa daļa:
1 daļa-Plaušu meridiāns, 2 daļa Resnās zarnas meridiāns, 3 daļa-Kuņģa meridiāns, 4 daļa-Liesas meridiāns, 5 daļa-Sirds meridiāns, 6 daļa-Tievās zarnas meridiāns, 7 daļa-Urīnpūšļa meridiāns, 8 daļa-Perikarda meridiāns, 9 daļa-Nieru meridiāns, 10 daļa-Trīskāršais meridiāns, 11 daļa-Žults meridiāns, 12 daļa-Aknas meridiāns, 13 daļa-Galvenais priekšējais meridiāns, 14 daļa-Galvenais aizmugurējais meridiāns.
Komentāri (3)  |  2017-11-08 11:37  |  Skatīts: 3095x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Skolnieciņš no svētmeža * - 2020-11-28 13:48
Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga negrib atkāpties. Šis ārkārtas stāvokļa laiks ir grūts un smags katram no mums, tāpēc lūgsim Dabas Mātes svētību. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl, viņa uzklausīs jebkuru savu bērnu lūgšanu. Lūgsim Dabas Māti – mūsu Radītāju!

«Mūsu Radīja, es lūdzu Tevi. Visvarenā Dabas Māte, es lūdzu Tevi! Pasargā savus bērnus no nelaimēm. Dod saviem bērniem stipru veselību un dzīvotgribu. Visuvarenā Dabas Māte, lai mūžīgi godāta tiek Tava griba un Tavi darbi! Palīdzi man un manai tautai šajā grūtajā laikā. Es lūdzu Tevi, Dabas Māte, ar visu savu miesu un garu! Es lūdzu Tevi, Dabas Māte, svētī manu Tēvzemi – Latviju! Atbrīvo manu tautu no slimībām un nespēka! Apturi kovid-19 sērgu! Dāvā latvju tautai drosmi pārvarēt kovid-19 sērgu! Sniedz mums visiem savu viedumu! Lai Dabas Māte ir ar mums! Lai slavēta Dabas Māte mūžīgi mūžos!!!»
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#DabasMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #pagāni #koronavīruss #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19 #svētmežs #saticība #mīlestība #cieņa #sentēvi #Skolnieciņš

Skolnieciņš no svētezera * - 2020-11-28 13:49
Kovid-19 (covid-19) pandēmija ir smags pārbaudījums mūsu dzīvēs. Saglabāsim gribasspēku sevī. Atcerēsimies savu senču gadsimtus seno gudrību un varenību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons paglābj mūsu tautu no kovid-19 postošajām sekām! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu!
«Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es lūdzu Tevi! Visvareno Pērkoņtēv, Tu esi godāts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Zibeņmetēj, Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Uzklausi manas lūgšanas! Palīdzi saviem bērniem, latvju tautai, šajā grūtajā pārbaudījumu laikā! Palīdzi manai tautai pārvarēt kovid-19 pandēmiju. Palīdzi manai tautai saglabāt savu senču zemi un neizputēt. Palīdzi manai tautai uzvarēt krīzi. Visvareno Pērkon, es lūdzu Tevi ar visu savu miesu un garu! Es lūdzu Tevi, lai Tavi svētie zibeņi sasper kovid-19 sērgu! Pērkon, aizsargā mani un manu tautu. Lai Pērkons ir ar mums! Lai slavēts Pērkons mūžīgi mūžos!»
Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#Pērkons #Pērkoņtēvs #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #Ugunszīme #Pērkonkrusts #LatvjuDievuSvētība #drosme #spēks #veselība #pagāni #Skolnieciņš

Skolnieciņš no svētakmeņa* - 2020-11-28 13:51
Kovid-19 sērga ir skarusi daudzus no mums. Aizlūgsim Veļu Māti, lai sirgstošie drīzi izveseļotos. Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā kritušajiem. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci!
«Nāves Dieviete, Aizkapa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Veļu Māte, es lūdzu Tevi! Dziedē sirgstošos un atbrīvo tos no kovid-19 sērgas važām. Sargā kovid-19 sērgā kritušo dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai. Iznīcini kovid-19 sērgu tās paša saknē, visvarenā Veļu Māte. Dāvā manai tautai ilgu mūžu. Dāvā Latvijai Saules mūžu! Sargi mūs no priekšlaicīgas nāves. Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!»
Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#VeļuMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #dosme #spēks #veselība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ