sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


21.– 23. 08. VESELĪBAS NOMETNE PIE JŪRAS

Aicinu visus interesentus 21.-23.augustā piedalīties VESELĪBAS NOMETNĒ PIE JŪRAS, kas notiks Salacgrīvas kempingā- Milleri.

Kempingā ir 2 vietīgas un 4 vietīgas glīti iekārtotas eko koka mājiņas. Jūras pludmale no kempinga atrodas 250 metru attālumā.

Nometnē būs iespējams apgūt Sejas jogu un iemācīties strādāt ar sejas muskuļiem, uzlabojot sejas izskatu un kļūstot par 10 gadiem jaunākam. Apgūt neirografiku un ātri un veiksmīgi izlīdzināt komunikāciju jebkurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudas plūsmu, biznesu, un atklāt jebkuras dzīves situācijas atrisinājumu. Pirmo reizi nometnē būs iespējams pārbaudīt uz sevis, kā strādā rūnu maģiskais spēks. Ar rūnu palīdzību būs iespējams attīrīt sevi un savu enerģijas lauku. Nodarbībā katrs varēs pagatavot savu rūnisko aizsardzības amuletu. Toties pludmalē pie jūras varēs baudīt Gongu kosmiskās skaņas apvienojot ar jūras maigo šalkšanu. Tā būs fantastiska meditācija pie jūras, kas atbrīvos mūsu prātus un ļaus pacelties spārnos.  Bet ar Mandalu dejām, varēsi nolīdzsvarot procesus fiziskajā, enerģētiskajā, gan mentālajā plānā, un savienoties ar savu sievišķo dabu. Deja stimulēs asins cirkulāciju, kā arī vienlaicīgi atslābinās un tonizēs mazo iegurni, kas skaitās viens no jaunības stimulatoriem.

NOMETNES CENA

Cena- ‎€150.00

Cenā iekļauts viss- dzīvošana mājiņās, brokastis, pusdienas, vakariņas un garīgās prakses.

Pieteikties zvanot pa tālruni- +371 276 020 19

PAR ĒDINĀŠANU

Ēdienus gatavos uz vietas ikgadējā, burvīgā pavārīte Gunita. Tiks padomāts gan par veģetāriešiem, gan par gaļēdājiem. Parūpēsimies arī par tiem, kam glutēna nepanesība, protams iepriekš mums paziņojot.

 PAR DZĪVOŠANU

Dzīvosim kempingā “Milleri” pie Salacgrīvas jūras. Smilšainā pludmale ir 250 m attālumā.

Kempings atrodas 95 km braucienā no Rīgas.

Dzīvošana notiks 4 vietīgās un 2 vietīgās eko koka mājiņās.

 

 

 

VESELĪBAS NOMETNES MEISTARI

INGA GROMOVA – nometnes organizatore, alternatīvās medicīnas un Sejas Jogas pasniedzēja.

Katru rītu nometni uzsāksim ar enerģētisko vingrošanu: Rituāls pamodinās un enerģētiski piepildīs katru dalībnieku visas dienas garumā. Vingrinājumi palīdzēs sadalīt enerģiju visai dienai.

Tāpat katru rītu praktizēsim sejas jogu, kas ideāli uzlabos asins cirkulāciju sejā, nodrošinot sejas ādas barošanu un audu reģenerēšanu. Nodarbībā būs iespējams vingrot ar seju un veikt sejas uzlabojumus.

Nometnē varēs pārbaudīt, kā strādā rūnas un pielietot attīrošās rūnas, lai attīrītu savu enerģijas lauku. Katrs indivīds nodarbībās varēs pagatavot pats savu aizsardzības rūnisko amuletu un iemācīsies to aktivizēt.

 

DACE STRAUME- Gongu meistare, skaņu terapeite

Nometnē Dace piedāvās Gongu un dažādu citu mūzikas instrumentu skaņu vibrācijas meditāciju. Gongi ir kā terapeitisks instruments, kas dziedina un transformē. Tie atbrīvo ķermeni no stresa, emocionālajiem blokiem un nomierina prātu. Gongu skaņu vibrācijas rezonē ar ķermeni un veic skaņas masāžu, kas atver un atjauno čakru sistēmu, atbrīvo bloķēto enerģiju un atslābina ķermeni.

 

 

KRISTĪNE VALLERE- astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore;

Neirografika ir jaunā laika viens no radošākajiem instrumentiem, caur kuru var transformēt sev vēlamā ceļā, ik vienu sfēru, kas ir aktualizējusies tavā galvā.

Nodarbībā būs jāstrādā ar „Dzimtas neiromandalu”. Ar neirografikas metodes palīdzību meklēsim atbalstu savu dzimtu garajās rindās, lai stiprinātu savu veselību , enerģiju un spēku.

Darbosimies arī ar „Četras stihijas manī” neirografikas autormetode, caur kuru mēs spējam aktivizēt visus savus resursus, talantus, iespējas un spējas. Ar līniju un figūru palīdzību aktivizēsim sevī šo spēku..

 

EVITA EGLĪTE-Mandalu deju pasniedzēja

Nometnē Evita mācīs izdejojot Sakrālo Ģeometriju, kuras laikā mēs līdzsvarosim labo un kreiso ķermeņa pusi- tātad vīrišķo un sievišķo enerģiju, kā arī labo un kreiso smadzeņu puslodi – radošo un racionālo; augšu un apakšu – tātad materiālo un garīgo aspektu savā dzīvē. Līdzsvarosim 5 elementus, kas ir absolūtās harmonijas pamatā – Zemi, Gaisu, Uguni, Ūdeni, Ēteri. Visus stāvokļus dejas laikā balansēsim gan sevī, gan ārpus sevis.

Fiziskajā aspektā – Mandalu dejas laikā ķermenī uzlabosies vispārējā asinscirkulācija, tātad kopējais veselības stāvoklis.

 

PLĀNS

21.augusts

Pl.12:00-18:00-Ierašanās, iekārtošanās un iepazīšanās ar vietu, brīvais laiks sev;

Pl.18:00-20:00- Kopgalda klāšana, vakariņošana un iepazīšanās rituāls;

Pl.20:00-21:00- Rūnu nodarbība. Darbs ar attīrīšanās rūnu.

22.augusts

Pl.8:00-8:30- Enerģētiskā vingrošana;

Pl.9:00-9:30- Brokastis;

Pl.10:00-11:00- Sejas joga;

Pl.11:30-13:30- Neirografika;

Pl.14:00-14:30- Pusdienas;

Pl.14:30-16:00-Brīvais laiks sev;

Pl.16:00-17:30- Gongu meditācija;

Pl.18:00-18:30-Vakariņas;

Pl.19:00-21:00- Rūnu nodarbība. Aizsardzības amuleta pagatavošana.

23.augusts

Pl.8:00-8:30- Enerģētiskā vingrošana;

Pl.9:00-9:30- Brokastis;

Pl.10:00-11:30- Sejas joga;

Pl.12:00-13:30- Mandalu dejas;

Pl.14:00-14:30- Pusdienas;

Pl.14:30-16:30- Neirografika;

Pl.16:30-17:00-Atvadu rituāls un mājupceļš;

 

 

Komentāri (0)  |  2020-06-17 20:55  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ