sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English

KĀ ĀTRI UN EFEKTĪVI ATBRĪVOTIES NO GRIPAS UN SAAUKSTĒŠANĀS


Komentārs:

Skolnieciņš* - 2020-11-10 13:25
«Kovids nāk, kovids nāk,
gan ar viļņiem, gan ar čalām.
Kovids nāk no visām malām.
Ko tas kovid's atnesīs?
Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs [Latvju Skaudības Dievs]
P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims. Novēlu mums visiem veiksmi pārdzīvot šo krīzi! Izturību…Esmu atkal kopā ar jums, es – Inga Gromova SEJAS JOGAS pasniedzēja. Šoreiz pastāstīšu, kā apgūt gripas punktus, kurus stimulējot, iespējams, ātri un efektīvi atbrīvoties no saaukstēšanās iesnām, klepus un gripas. Gripas inkubācijas periods, t. i., laika sprīdis no inficēšanās līdz pirmajām slimības pazīmēm, ir 48–72 stundas. Salīdzinot ar citām infekcijas slimībām, gripa atšķiras ar izplatīšanās ātrumu, tā sākas pēkšņi ar izteiktiem simptomiem. Uz vīrusa ārējā apvalka atrodas antigēni, kad tie nokļūst cilvēka organismā, imūnsistēma cīnās pret šiem antigēniem izveidojot antivielas, jeb imunitāti. Antivielas, kas izveidojušās iepriekšējā sezonā, nav vairs derīgas attiecībā uz nākamās sezonas gripas vīrusu, tāpēc katru gadu cilvēki ar gripu slimo no jauna. Visam pie vainas ir mūsu enerģētiskais aizsardzības lauks. Enerģētiskais lauks deformējas, ja cilvēks pārņemts ar negatīvām jūtām un emocijām (kaitīgākās – dusmas, bailes, skaudība, naids u.t.t.) Ja enerģijas lauks ir bojāts, mūsu imūnsistēma novārgst un nespēj tikt galā ar antigēniem. Mūsu organismā pa meridiāniem ir izvietoti enerģētiskie kanāli. Lai cilvēks būtu vesels, enerģijai brīvi jāplūst pa šiem kanāliem. Slimības laikā šī enerģija var tikt nobloķēta vai var būt uzkrājusies gan tajās vietās, kur gūta trauma, gan ilgstoši stāvot vai sēžot ar līku muguru vai arī apspiežot emocijas.


KĀ ĀTRI UN EFEKTĪVI IZVESEĻOTIES
Pirmā dienā ir nerakstīts likums – izgulēt! Obligāti visu dienu gulēt. Guļot cilvēks ieiet Alfas stāvoklī, šajā stāvoklī cilvēkam notiek spēcīga dziedniecība, to pierādīja daudzi zinātnieki. Papildus gulēšanai daudz jādzer dažādas zāļu tējas, vismaz līdz 3L. Ja ēst negribas, tad nevajag sevi piespiest. Varmācība ir maldīgs uzskats, jo organisms pats zina, kas viņam labāk vajadzīgs. Slimības laikā, visa mūsu enerģija tiek patērēta bojāto šūnu atjaunošanai, bet ja mēs piespiedīsim sevi ēst, tad liela daļa enerģija aizies barības sagremošanai. Ar akupresūras paņēmienu mēs atbrīvojam enerģiju. Enerģētiskie punktiņi ir tās vietas, kur krustojas nervi, miesa, vēnas, artērijas, cīpslas un kauli. Šiem punktiem ir ļoti liela ietekme uz cilvēka ķermeni, prātu un garu, tie veicina asinsriti un līdz ar to pareizu barības padevi visām šūnām organismā, kas arī veicina ātru un efektīvu izveseļošanos.
KĀ STIMULĒT PUNKTUS
Punktu stimulācijai lietojam lielo, vidējo pirkstu vai īkšķi. Stimulējam nevis ar pirksta galu, bet ar spilventiņa mīksto daļu. Punktu uzspiežam pietiekami spēcīgi, lai sajustu zem ādas cieto kaula virsmu. Kustības veicam 7 reizes virzienā pa pulksteni, tad 7 reizes pretēji un atkal 7 reizes pa pulksteni. Kopā, lai būtu 21 reize. Punktu stimulāciju veicam trīs ieelpās, tā lai kopā sanāktu 63 reizes (21*3). Šī ir īpaša stimulēšanas tehnika, jo katram virzienam un skaitlim ir īpaša nozīme. Pa pulksteni-enerģija iet iekšā, bet pretēji negatīvā enerģija, jeb slimība iziet ārā. Ļoti svarīgi, pirms sākt punktu simulāciju, ieprogrammēt sevi, ka visa sliktā enerģija un slimība, izejot ārā sadeg. Enerģijas tā ir nopietna lieta, jo citā gadījumā, sliktā enerģija, jeb slimība uzkrāsies konkrētajā vietā un, ja kāds cits ar to saskarsies un viņa aizsardzības lauks nebūs tik spēcīgs, tad cilvēkam ir iespēja saslimt ar kādu no tām slimībām, kuru kāds cits ir izgriezis un nav sevi ieprogrammējis. Skaitlim 7 piemīt savs spēks, un tas skaitās dievišķs cipars, jo kā jau zinām ir 7 krāsas varavīksnē, 7 dienas nedēļā u.t.t.
KĀ ATRAST PUNKTUS
Attēlā doti 7 punkti, kuri jāstimulē, pēc norādītā numura. Katrs punktiņš papildus, veic arī citu funkciju. Pastāstīšu tikai par diviem pēdējiem, jo tie ir ļoti spēcīgi punkti.

6 Muguras punkts
–Atrodas uz muguras, jāskaita no 3 kakla lielā skriemeļa uz leju un pa vidu mugurkaulam uz katru pusi divu pirkstu platumā uz trešā pirksta atrodas punkts.
Nozīme: Savienots ar urīnpūsli, plecu trapeci. Skaitās plaušu punkts pie dažādām plaušu problēmām, bronhīts, astma, gripa, klepus, matu izkrišana, nespēks, alerģiskā nātrīte, dermatīts. Organisma tonusa pacelšanai.
7 Pakauša punkts – Atrodas uz pakauša daļas, perpendikulāri auss ļipas apakšējai malai, ja atliec galvu atpakaļ, sanāk zem lieliem pakauša kauliem uz dzīslojuma vietas
Nozīme: Saistīts ar aizkuņģa dziedzeri. Palīdz pie gripas, noguruma un nespēka, elpceļu iekaisuma, trokšņiem ausīs, imunitātes paaugstināšanai,, sirds darbības stimulēšanai, nervu nomierināšanai, miega uzlabošanai, galvassāpēm deniņos un pakausī un acu slimībām.

Aicinu visus interesentus uz Sejas jogas nodarbībam, kur praktiski apgūsiet dažādas elpošanas tehnikas, akupresūru un vērtīgus sejas vingrinājumus, kas sakārtos, ne tikai jūsu veselību, bet uzlabos ārējo izskatu. (Nodarbības maksa -10,00Eur)
Nodarbības notiek:
Rīgā - otrdienās pl.18-19:00, Merķeļu 11, 3stv. durvju nr.315
Valmierā - trešdienās, pl.18-19:00, Rīgas 7-1, Centrā BALTI
Obligata iepriekš pieteikšanās pa tālruni: 27602019

Ja saorganizē cilvēku grupiņu no 5 un vairāk, tad braucu arī uz mājām vai citām pilsētām. (Iepriekš gan vienojoties pa talruni)
Komentāri (3)  |  2013-01-10 13:25  |  Skatīts: 5966x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
AIVA* - 2014-01-08 21:21
Pamācoš paldies.

Skolnieciņš* - 2020-11-10 13:25
«Kovids nāk, kovids nāk,
gan ar viļņiem, gan ar čalām.
Kovids nāk no visām malām.
Ko tas kovid's atnesīs?
Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis)
Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs [Latvju Skaudības Dievs]
P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims. Novēlu mums visiem veiksmi pārdzīvot šo krīzi! Izturību…

Skolnieciņš no sidabbirzs * - 2021-04-20 07:13
Paldies Dieviem! Latvijā ir iesākusies masveida vakcinācija. Latvju Dievi ir sadzirdējuši manas lūgšanas. Sentēvu Dievi ir pieņēmuši manus ziedojumus un piepildījuši manas velmes. Latvju Dievi ir devuši iespēju mūsu brašajai tautai uzvarēt kovid-19 (covid-19) krīzi. Pašlaik visā Latvijā darbojas apmēram 862 vakcinācijas kabineti (avots: app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiOTA4ZmM1YTAtNGU0My00NjQ2LTk1MjEtMGUzM2ZmMzcxNGM5IiwidCI6ImRiYzkwMTJkLTYyOGItNDNkNC1iMTkwLThhNzMwZjdlMWU5NiIsImMiOjl9). Patlaban visā Latvijā ir atvērti vairāki liela mēroga vakcinācijas centri. Gan visos vakcinācijas kabinetos, gan šajos vakcinācijas centros jebkurš Latvijas iedzīvotājs var saņemt bezmaksas vakcīnu pret SARS-CoV-2 vīrusu. Sīkāku informāciju par vakcinācijas norisi Latvijas Republikas teritorijā var izlasīt Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā: spkc.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem plaši pieejama ir tikai VAXZEVRIA vakcīna, kuru ir izstrādājusi britu-zviedru daudznacionālā farmācijas un biotehnoloģijas līdere AstraZeneca sadarbojoties ar slaveno Oksfordas Universitāti. Šī vakcīna ir droša, laba un ērta. Imunitāte izveidojas triju nedēļu laikā kopš pirmās potes saņemšanas. Otro poti ir jāsaņem divu mēnešu laikā, lai šī vakcīna sasniegtu savu maksimālo efektivitāti. Šī mūsdienīgā un efektīvā vakcīna palīdzēs mūsu tautai un valstij uzveikt neganto kovid-19 (covid-19) sērgu. Pasargāsim sevi, savus tuvos un mīļos! Vakcinēsimies! Uzticamu un pārbaudītu informāciju par vakcinācijas procesu Eiropas Savienības dalībvalstīs var lasīt šeit: vaccination-info.eu/en/covid-19/covid-19-facts. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks #sidrabbirzs


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ