sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Komentārs:

Šī programma attīra zemapziņu no bailēm, hroniskām sāpēm un blokiem. Enerģētiskie GAISMAS VĀRDI ir īpašas skaņu vibrācijas, līdzīgas mantrām, kas tiek sūtītas mums no AUGSTĀKIEM GARĪGIEM SKOLOTĀJIEM. GAISMAS VĀRDI palīdz attīrīt TICĪBAS kanālu, kas savieno mūs caur AUGSTĀKO ”ES” ar DIEVIŠĶO IZPAUSMI un piepilda ar MĪLESTĪBAS un ŽĒLSIRDĪBAS GAISMU. Tā stiprina VIENOTĪBU un TICĪBU un palīdz augšāmcelšanos GARĀ. Spilgtāk izpaužas savstarpējā palīdzība un attiecības vienam pret otru un attīstās RADĪŠANAS spējas.

Šī programma strādā ar zemas frekvences sub-band delta vai epsilon frekvencēm, likvidējot atsevišķus blokus, kas ir mūsu zemapziņā, tāpēc ieteicams klausīties uz austiņām katru vakaru pirms gulētiešanas, jo uzlabo miegu.

Programma palīdz mazināt hroniskās sāpes, noņem trauksmi un bailes, piepilda ar mīlestību un žēlsirdību, uzlabo savstarpējās attiecības ar apkārtējo vidi un cilvēkiem, attīsta talantus un dotības.

UZMANĪBU! Šo programmu nav ieteicams klausīties cilvēkiem ar epilepsiju, cilvēkiem ar sirds stimulatoru un grūtniecēm, jo satur augstas frekvences vibrāciju.

KO PAR TO STĀSTA MŪSU AUGSTĀKIE GARĪGIE SKOLOTĀJI:
„Jūs iznākat no blīvās matērijas, jums palīgā nāk jaunās enerģijas, zināšanas un prasmes. Viss tas ir tam, lai TIEŠI JŪS (bet ne jūsu bērni vai mazbērni) šeit un tagad kļūtu veseli – GARĪGI UN FIZISKI. Tas ir viens no jūsu galvenajiem uzdevumiem – KĻŪT VESELIEM. Un sākt gatavoties Augšāmcelšanās procesam. JŪSU UZDEVUMS – PIEŅEMT IZDZIEDINĀŠANAS ENERĢIJU NO GARĪGĀS PASAULES UN KĻŪT VESELIEM. JŪSU ĶERMENIS VAR, UN TAM IR JĀVAR ATBRĪVOTIES NO VISU VEIDU SLIMĪBĀM. Paliekot vēl šeit, blīvajā matērijā, jūsu Garam ir pilnībā jāiemācās vadīt savu ķermeni un apziņu.”

MANS PIEDĀVĀJUMS:
Jāatzīstas, ka esmu tikai instruments Dieva rokās, jo man tiek dotas visas šīs zināšanas un caur mani tiek radītas visas šīs meditācijas. Atgādinu, visas šīs zināšanas tiek sūtītas no Augstākajiem GARĪGAJIEM SKOLOTAJIEM, lai mēs cilvēki spētu atkodēt mūsu DNS kodu. Esmu saņēmusi daudzas vēstules, kurās tiek minēts meditāciju spēks. Cilvēkos mainās ne tikai DNS kods, bet notiek pamatīgas pārmaiņas organismā. Bieži vien, cilvēki nesaprotot, kāpēc sāk raudāt un apgalvo, ka izjūt spēcīgas vibrācijas, mieru un harmoniju. Visiem ir iespēja pievienoties mums un pārbaudīt to pašiem.

Piedāvāju 3 MEDITĀCIJAS:
Cena-10,00 Eur

1. Septiņas Dievišķās enerģijas-50min ;
2. Savienošanās ar stihijām-33min;
3. Jaunības un veselības atgriešana-23min;

Meditācijās ir iesaistīti GAISMAS ENERGOINFORMATĪVIE KRISTĀLI, kas dziedina brūces, mentālo, emocionālo un fizisko ķermeni, pārprogrammē DNS un atgriež jaunību un veselību. Šos kristālus var sūtīt caur laika telpu un visos aspektos dziedināt arī citus cilvēkus. GAISMAS ENERGOINFORMATĪVOS KRISTĀLUS varēja aktivizēt tikai 2003.gadā, jo tad mainījās zemes enerģētiskais magnētiskais lauks un mūsu enerģijas pielāgojās zemes enerģijām. Tagad mūsu smalkie gaismas ķermeņi spēj uzņemt kristālu enerģiju. Katram kristālam ir savs konkrēts uzdevums.
PIEPRASĪJUMU VEIKT RAKSTOT EPASTĀ- ingucis.gromova@gmail.com
(Rēķins un meditacijas tiek nosūtītas epastā)
Komentāri (2)  |  2016-07-03 19:20  |  Skatīts: 2761x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ilze* - 2016-07-05 07:46
Sveika,Inga!Liels paldies,ka uzrunaji un atsutiji piedavajumu ar meditacijam.Velos vinas iegadaties.

Elita Rauza * - 2019-06-15 16:11
Vēlos meditacijas iegādāties, vai tas iespējams.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ