sejasjoga.1w.lv


SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Komentārs:

ilze* - 2016-07-05 07:46
Sveika,Inga!Liels paldies,ka uzrunaji un atsutiji piedavajumu ar meditacijam.Velos vinas iegadaties.

Šī programma attīra zemapziņu no bailēm, hroniskām sāpēm un blokiem. Enerģētiskie GAISMAS VĀRDI ir īpašas skaņu vibrācijas, līdzīgas mantrām, kas tiek sūtītas mums no AUGSTĀKIEM GARĪGIEM SKOLOTĀJIEM. GAISMAS VĀRDI palīdz attīrīt TICĪBAS kanālu, kas savieno mūs caur AUGSTĀKO ”ES” ar DIEVIŠĶO IZPAUSMI un piepilda ar MĪLESTĪBAS un ŽĒLSIRDĪBAS GAISMU. Tā stiprina VIENOTĪBU un TICĪBU un palīdz augšāmcelšanos GARĀ. Spilgtāk izpaužas savstarpējā palīdzība un attiecības vienam pret otru un attīstās RADĪŠANAS spējas.

Šī programma strādā ar zemas frekvences sub-band delta vai epsilon frekvencēm, likvidējot atsevišķus blokus, kas ir mūsu zemapziņā, tāpēc ieteicams klausīties uz austiņām katru vakaru pirms gulētiešanas, jo uzlabo miegu.

Programma palīdz mazināt hroniskās sāpes, noņem trauksmi un bailes, piepilda ar mīlestību un žēlsirdību, uzlabo savstarpējās attiecības ar apkārtējo vidi un cilvēkiem, attīsta talantus un dotības.

UZMANĪBU! Šo programmu nav ieteicams klausīties cilvēkiem ar epilepsiju, cilvēkiem ar sirds stimulatoru un grūtniecēm, jo satur augstas frekvences vibrāciju.

KO PAR TO STĀSTA MŪSU AUGSTĀKIE GARĪGIE SKOLOTĀJI:
„Jūs iznākat no blīvās matērijas, jums palīgā nāk jaunās enerģijas, zināšanas un prasmes. Viss tas ir tam, lai TIEŠI JŪS (bet ne jūsu bērni vai mazbērni) šeit un tagad kļūtu veseli – GARĪGI UN FIZISKI. Tas ir viens no jūsu galvenajiem uzdevumiem – KĻŪT VESELIEM. Un sākt gatavoties Augšāmcelšanās procesam. JŪSU UZDEVUMS – PIEŅEMT IZDZIEDINĀŠANAS ENERĢIJU NO GARĪGĀS PASAULES UN KĻŪT VESELIEM. JŪSU ĶERMENIS VAR, UN TAM IR JĀVAR ATBRĪVOTIES NO VISU VEIDU SLIMĪBĀM. Paliekot vēl šeit, blīvajā matērijā, jūsu Garam ir pilnībā jāiemācās vadīt savu ķermeni un apziņu.”


Komentāri (2)  |  2016-07-03 19:20  |  Skatīts: 3252x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
ilze* - 2016-07-05 07:46
Sveika,Inga!Liels paldies,ka uzrunaji un atsutiji piedavajumu ar meditacijam.Velos vinas iegadaties.

Elita Rauza * - 2019-06-15 16:11
Vēlos meditacijas iegādāties, vai tas iespējams.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ