sejasjoga.1w.lv


ALTERNATĪVĀ MEDICĪNA UN SEJAS JOGAS PASNIEDZĒJA INGA GROMOVA
 Latviski По русский In English


Komentārs:

Anonīms* - 2017-01-11 22:26
Atbilde Anitai-Ja es nedzīvoju kopa ar dēlu un man viņam nav jāprasa atļauja, es varu vizuāli darboties nosaucot vārdu un pēc noteikumiem.
Atbilde-
Ja veram kanālus saviem bērniem, viņiem nav jābūt uz vietas, jūs varat vērt kanālu vizualizējot cilvēku un nosaucot tā vārdu.


Kas ir Gaismas kanāls?
Kanāli ir enerģētiskas plūsmas viļņi, kuri līdzīgi radio aparātam, kad mēs uzgriežam uz attiecīgas frekvences viļņa, skan mūzika, tā arī Gaismas kanāliem, tikai mēs tos atveram ar skaņas vibrāciju, nosaucot kanāla īpašu skaņas sakopojumu- GAISMAS KODU un pieslēdzamies pie konkrēta kanāla. 
Iedomājies savu ķermeni, kas ir savienots ar milzīgu daudzumu gaismas vadiņiem un visi šie vadiņi savienoti ar kosmosu. Katram šim vadiņam ir savs nosaukums un caur katru plūst attiecīga enerģijas plūsma ar savu konkrētu uzdevumu. Šos vadiņus sauc par kanāliem. Par piemēru enerģijas kanāliņš, kas strādā, lai uzturētu labus un veselīgus zobus, vai kanāls, kas darbojās, lai uzlabotu redzi, vai kanāls, kas uzliktu enerģētisku aizsardzību pret ļaunām acīm, noskaudumu un lāstiem, vai kanāls, kas regulē vielmaiņu un palīdz notievēt, vai naudas kanāls, kas palielina naudas ienākumus....šo kanālu mums ir ļoti daudz, bet lai atvērtu katru kanālu un lai tas sāktu darboties ir vajadzīgs to aktivizēt ar Gaismas vārda kodu.
Kas ir Gaismas kods?
Katram kanālam ir savs nosaukums, jeb Gaismas vārda kods. Tā ir īpaša skaņas vibrācija, jeb mantra, kuru skaļi nosaucot iespējams atvērt attiecīgu kanālu. Katrs kanāls vibrē attiecīgā Gaismas vibrācijas frekvencē, kopā tās būs 3-augstas, zemas un vidējas frekvences. Kanāli strādā ar pilnu jaudu attiecīgi atvērēja iespējām. Katram kanālam ir savs laika ilgums, piemēram kanāls drīkst stāvēt atvērts 25min. vai visu dienu. Vienlaicīgi var atvērt vairākus kanālus. Kanāli strādā jeb kurā ķermeņa stāvoklī, tos var atvērt un turpināt darīt savus darbus. Kanāli ir dažādi - dziednieciskie, attīrošie, aizsargājošie, garīgie, attiecību u.t.t. Kanālus var atvērt arī citiem cilvēkiem, protams ar viņu piekrišanu.
Arī es esmu izmantojusi šos kanālus, jo vienmēr visu izlaižu caur savu un savu mīļoto cilvēku prizmu, lai noskaidrotu un pārliecinātos, kā tas darbojās. Pirmos kanālus pārbaudīju caur savu māmiņu, kad viņai bija insults. Es atvēru savai mātei kanālu, kas atbild par runas problēmām, kanālu, kas saistīts ar galvu, kopā man bija 5 kanāli, ko es viņai atvēru. Rezultāti bija strauji jūtami, bet viss lielākais prieks man bija, ka pie logopēda viņa sāka pildīt, to uz ko agrāk vispār nereaģēja.
Esmu izmēģinājusi kanālus depresijai, lieko svaru samazināšanai, redzes uzlabošanai, kanālu, kas attīra un likvidē svešu ietekmi uz prātu, divu cilvēku savstarpējās attiecības, kanālu, kas palīdz iziet no jebkuras sarežģītas situācijas un uzlabo garastāvokli, kanālu, kas veicina gribasspēku un atbrīvo no slinkuma, kanālu, kas palīdz saprast dzīves kļūdas un atrisināt situāciju, kanālu, kas iztaisno un ārstē mugurkaulu.
Arī tev būs vienreizēja iespēja apgūt visus šos un vēl daudz, daudz citus kanālus, kas uzlabos tavu dzīves ritumu.
 Iespējams atvērt kanālus, kas strādā uz sirdi un attīra asinsvadus, ārstē nervu slimības, depresiju, atjauno kaulu struktūru, mugurkaulu, dziedina, attīra enerģiju, attīra naudas kanālu-kas palielina naudas ienākumus,  jaunības kanālu, kas strādās uz tīmusu un palielina jaunības hormonus, kanālu, kas palīdz samazināt liekos kilogramus, gaišredzības kanālu, kad palīdz ieraudzīt karmiskas lietas, kanālu, kas likvidē tabakas un alkohola atkarību, kanālu, kas uzlabo savstarpējās attiecības un daudzus, daudzus  citus kanālus.

Piedāvāju  video nodarbību kursu „Gaismas Kanāli”,spied uz šo nosaukumu-GAISMAS.KANALI
 
UZMANĪBU- apakšā var palasīt komentārus, ko stāsta cilvēki, kas jau lieto Gaismas kanālus.
 
Komentāri (35)  |  2016-12-14 18:59  |  Skatīts: 9164x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Zane* - 2016-12-15 15:59
Uzreiz peec kanaala ( depresijai, lai likvidētu dažādas astrālās būtnes, kas mīt mums apkārt) atveershanas man kakla kreisajaa pusee bija taadas saapes..bija sajuuta ka kaut kaads piesuuceknis tiek rauts nost...kaa shausmu filmaas ...es pat nedaudz saaku vaideet...shodien pieceelos ...jutos pacilaata.....

Inga Gromova* - 2016-12-15 16:00
Man arī ar kanāliem bija piedzīvojums....Atvēru kanālu telpu un lietu tīrīšanai....pirmais jau, kad tikko atvēru sajutu, kā mani sāka reāli fiziski kratīt, tas ir viens no visiem kanāliem, kuru fiziski sajutu, un pēkšņi kaut kur pēc 1min es dzirdu tādu blīkšķi, kas mani nobiedēja, paskatos, bet no kamīna skursteņa kājas nokrita restīte ....un pats dīvainākais, ka restīte bija iestumjama akmeņos, ... iedomājies, kāds virpulis ir gājis, lai iekustinātu mani un izstumtu laukā apaļu plastmasas režģi..... es kanālu atvēru uz visu māju un virpulis acīmredzot, pa kamīna skursteni gājis uz augšu.....es vairākas minūtes sēdēju un nespēju pakustēties, meklēju visādus izskaidrojumus un pēctam tikai sapratu, ka nav sakritības un acīmredzot mana ticība nav pietiekoši liela, ja spēju domāt vēl izskaidrojumus....nu toties tagad šis gadījums nostiprināja manu ticību konkrēti.

Inese* - 2016-12-26 19:11
Esmu ļoti priecīga un pateicīga Ingai par šo iespēju pašai mācīties strādāt ar Gaismas kanāliem. Kad pieslēdzu kanālus , uz sevi īpaši neko neizjūtu, parasti galvas vidū, avotiņa rajonā ir tāds kā spiediens. Tad zinu, ka darbs ar mani notiek , jo tīrīt jau ir ko - skumjas, kreņķi, šaubas dara savu.
Trīs dienas atpakaļ sākās sāpes krustu rajonā. Biju jau ar to it kā tikusi galā, bet kā par spīti uz svētkiem nekur nebija miera no tām nepatīkamām velkošām sāpēm. Līdz tam pieslēdzu sev tikai tīrošos kanālus. Nu var jau būt, ka tā procesa dēļ tur kaut kas izlīda ... Vakar pieslēdzu kanālu , kas iztaisno, ārstē mugurkaulu. Pēc kādas stundas attapos, ka eju un daru darbus, mani krusti vairs netraucē un jūtos labi ... Esmu daudz lasījusi, interesējusies par šo tēmu , cenšos izprast procesu , bet tā bija reize, kad uz sevi arī reāli izjutu, kā palīdz šī Gaismas enerģija !

Elga* - 2017-01-03 11:58
....vakar vēru 3 kanālus,kas ir bez ierobežojuma-viens ārstnieciskais,viens aizsargājošais,trešais-(!./),visi zemās enerģijas.it kā noteicu,ka paši aizveras,bet tādas galvas sāpes bija visu dienu.vakarā kad noteicu,ka aizveru kanālus,palika vieglāk.kad īsti jāsaka pastiprinātājs?

Inga Gromova* - 2017-01-03 12:01
Nu redzi, kanāli darbojas, lai attīrītu un dziedinātu un neko ļaunu nedara, bet visas blaknes liecina ka proces notiek un no organisma velk visu draņķi ārā, varbūt vajag pagaidām vērt līdz 20min es pašā sākumā teicu to, jo tu izjuti spēcīgas enerģijas maiņas, kas atspoguļojās ar galvassāpēm.
Pastiprinātājus ver vaļā, kad grib atvērt vairāk, par 1 kanālu.

Zane* - 2017-01-03 18:06
Kad attīru citam dzìvokli (pareizàk istabu)no attāluma. Tad kā man jādara. Es īsti nesapratu. Es saku :"Es atveru Gaismas kanālu tādu un tādu lai attīru istabu un nosaucu adresi ?

Inga Gromova* - 2017-01-03 18:16
Nē, Zane tev nevajaga tīrītājbrigādi sūtīt uz šo adresi.....bet tu strādā ar vizualizāciju, jo tikko tavs prāts atcerējās, kā tur izskatās, tā tur jau strādā enerģija....vizualizē šo telpu, padomā par to, kam tā pieder, atceries kāda izskatās....un tad izsaki sakrālo frāzi...es atveru kanālu (kam pieder?) piem, Mārītes dzīvoklim

Inese* - 2017-01-04 12:59
....gribētu jautāt- kuri no kanāliem varētu būt īpaši piemēroti tieši attiecību jautājumu harmonizēšanai (ģimene, radi, pāra attiecības)?

Un vai kanālus, kur tas nav īpaši norādīts, nedrīkst izmantot bērniem?

Inga Gromova* - 2017-01-04 13:01
Pirms ķerties pie attiecību kanāliem es ieteiktu sākumā atvērt attīrošos kanālus, piem. vidējās frekvences 6 kanālu, gan pašam gan otram, bet atgādinu, ka citam cilvēkam ir obligāti jājautā vai viņš to vēlas....jo tas ir BRĪVĀS GRIBAS LIKUMS...nav obligāti jāskaidro, kā tu to darīsi, bet jājautā vai tu gribi???....vai tu gribi, ko mainīt mūsu attiecībās??,....es tev varu palīdzu to un to, vai tu to gribi??....vai esi ar mieru, ja es tevi enerģētiski attīrīšu??....bet kā tu to darīsi, tas nav obligāti jāsaka.
Pie pāra attiecībām ir AF 32, pie radu un citu attiecībām var pielietot AF(augstas frekvences)12 kanālu, tas ir spēcīgs kanāls un saistīts ar senču Gariem, tas palīdz pie problēmām, kurām neatrod risinājumu.
Pati var pielietot AF 18 kanālu, tas attīra dzīves ceļu no šķēršļiem, atrisina konkrētu problēmu (izsakot nodomu), ka vēlies ar to un to cilvēku atrisināt problēmas ..... var AF 19, kas attīra prātu no svešas ietekmes...Nu mīļie jums pašiem ir jāmeklē un jāsaprot, ko jūs gribat, esmu tik daudz iedevusi, bet kādu kanālu izmantot tas ir jūsu ziņā....
Bērnam līdz 6 gadiem izmantojam tos kanālus, kur rakstīts - domāts bērnam, kas vecāki var izmantot pārējos.

Signe* - 2017-01-04 18:42
Pēc kanāla atvēršanas, kas iztīra māju no visādiem mošķiem, sajutu, ka kāds mani it kā saņem ar abām rokām ap kaklu un stingri satur ( kā žņaudzot ), vēl pēc 10 minūtēm bija interesanta sajūta, ka visu pakausi dursta kā ar adatām, bet tas viss bija tikai mirklis. Pašlaik strādā kanāli manai veselībai un sajūtas ir diezgan interesantas. Redzes uzlabošanai it kā neko īpašu nejūtu, bet nedaudz lauž muguru, mazliet sāp un ir smaga galva, bet vislabāk man patīk, ka nupat atnāca vaļā deguns - sajūta, it kā caurvējš vilktu cauri ( iesnas man nav ). Ir arī neliela karstuma sajūta. Sajūtu ziņā jau labu laiku esmu diezgan ''kurla'', tad nu šīs, pat īpaši neieklausoties sevī, man liek domāt, ka Gaismas kanāli strādā gan, tas neticīgajiem, pie kuriem pieskaitu arī sevi :).

Dace* - 2017-01-04 20:34
Pārskatot visus ierakstus vēl joprojām putrojos :
piem.
Es atveru manai meitai kanālu AZURA utt... tālāk es saprotu, bet ir jautājums:
1. Vai pie pastiprinātājiem ir jānosauc persona vai lieta, kurai kanālu atver?

2. Vai vienā reizē pie viena un tā paša pastiprinātāja (nenosaucot kam es to veru vaļā) "pastiprinātāju", var vērt kanālus dažādām personām un lietām
piem.: Es atveru kanāla pastiprinātāju. Es pateicos par kanāla pastiprinātāju atvēršanu. utt. UN TAD : Es atveru manai meitai kanālu.......... lai utt.
Es atveru manam dēlam kanālu........ lai utt.
Es atveru manam sunim kanālu ......., lai utt.
Es atveru manai mājai kanālu......., lai utt.

Vai tīrot savu māju ir obligāti jānosauc adrese?

Inga Gromova* - 2017-01-04 20:45
Lai mēs varētu atvērt vairāk, kā vienu kanālu priekšā jāliek attiecīgu kanāla pastiprinātāju. Ir kanālu pastiprinātājs uz max- 3 kanāliem un ir uz max. līdz 10 kanāliem.
Par cik tikai un vienīgi mēs veram vaļā kanālus, tad pastiprinātāju liekam tikai uz sevi...pastiprinātājus neliekam meitai, sunim, mājai......bet atveram pastiprinātāju un tad veram vaļā kanālus gan mājai, gan sunim, gan pašam līdz 10 kanāliem vienā reizē.
Par mājas tīrīšanu esmu atbildējusi augstāk Zanei.

anita* - 2017-01-10 13:33
Strādājot neierobežotu laiku ar kanāliem, vai vakaros vajag aizvērt. Ja lieku lai darbojas cik vajag, tad arī nav jāaizver? Tiem, kam noteikts laiks, es saprotu.
Šodien uzlika spēcīgo kanālu Agnit - palika karsts un galvā sagriezās...es aizvēru ātrāk - pēc 15 min.
Ja es nedzīvoju kopa ar dēlu un man viņam nav jāprasa atļauja, es varu vizuāli darboties nosaucot vārdu un pēc noteikumiem.

Juris* - 2017-01-10 17:18
Es atveru kanālus jau labu laiku un biju iedomājies, ka varu atvērt vairāk kā 10 kanālus vienlaicīgi. Pie tam es atvēru kanālus vēl divām, trīs personām. Jautājums, cik kanālus var atvērt vienlaicīgi sev un vēl divām personām? Par pieredzi runājot sajūtas ir lieliskas. Es jūtu, ka iedarbība notiek. Svaigākais no notikumiem, manai Mammai atverot kanālu ŠafanO, pēc zoba saknes izraušanas izrādījās, ka apakšā bija strutas. Ārste brīdināja, ka sāpēs un var būt sarežģījumi. Mammai nebija sāpju un sarežģījumu. Kanāls reāli strādā. Paldies!

Indra* - 2017-01-11 15:58
jautajums: ja gribu atvert vienu un to pasu kanalu maniem 3. berniem, man javer tas 3 reizes katram atseviski vai varu pie kanala atversanas nosaukt vienkarsi visus tris vardus?

Inga gromova* - 2017-01-11 22:22
Atbilde Anitai-Strādājot neierobežotu laiku ar kanāliem, vai vakaros vajag aizvērt. Ja lieku lai darbojas cik vajag, tad arī nav jāaizver?
atbildu- Ja kanālam ir ielikta programma, ka darbojas tik ilgi cik tam ir vajadzīgs,lai veiktu savu uzdevumu un pēctam kanāls pats aizveras un ja tam ir laiks 25 min un ieliekam programmu, ka kanāls pēc 25min aizveras pats.....tad kanālus nevajag aizvērt.....aizveram paši tikai tajā gadījumā, ja sajūtam karstumus un galvas reibšanas, tad vajag ātrāk aizvērt kanālu , jo notiek krasa enerģijas maiņa, kā rezultātā rodas visi šie simptomi....un nākošreiz turēt vaļā šo kanālu uz pusi mazāk

Anonīms* - 2017-01-11 22:26
Atbilde Anitai-Ja es nedzīvoju kopa ar dēlu un man viņam nav jāprasa atļauja, es varu vizuāli darboties nosaucot vārdu un pēc noteikumiem.
Atbilde-
Ja veram kanālus saviem bērniem, viņiem nav jābūt uz vietas, jūs varat vērt kanālu vizualizējot cilvēku un nosaucot tā vārdu.

Inga Gromova* - 2017-01-11 23:09
Atbilde Jurim-.....vai varu atvērt vairāk kā 10 kanālus vienlaicīgi?
Atbilde-
Šodien man nāca atbilde, kas mani pašu satrauca par kanāla pastiprinātāju Azura , tas ir vajadzīgs lai noturētu visu kanālu enerģijas un enerģijas nesajauktos kopā, tas nozīmē, ka uz katru cilvēku mēs varam atvērt 10 kanālus vienā reizē.

Inga Gromova* - 2017-01-11 23:11
Piebildīšu ne vairāk kā 10 kanālus

Inga Gromova* - 2017-01-11 23:13
Atbilde Indrai-ja gribu atvert vienu un to pasu kanalu maniem 3. berniem, man javer tas 3 reizes katram atseviski vai varu pie kanala atversanas nosaukt vienkarsi visus tris vardus
Atbilde-kanālus veram atsevišķi katram cilvēkam

Anita* - 2017-01-15 16:13
Vispirms paldies par atbildēm!! Bet milzīgs paldies par Gaismas kanāliem! Jau trešā dienā pazuda osteohondroze un galvassāpes strādājot ar kanāliem, meditācijām, mudrām! Mocījos ar to pusi mūža, riju tabletes naktīss, no rīta...pa slimnīcam un sanatorijām vien...
Otrkārt - palēnām normalizējas asinsspiediens - varēšu nedzert vienīgo pustabletīti Concor katru dienu, vēl tā ka baidos..
Bet pats galvenais, par ko tiešām no sirds priecājos - es ļoti slikti dzirdēju ar kreiso ausi, arī kreisā nāss no rītiem bija ciet....pastrādāju 3 dienas ar LOR kanālu un dzirdu ar abām ausīm vienādi labi, tas ir vienreizēji!!! Es taču gadiem ar to mocījos, Vācijā strādāju un nevienam neteicu par savu problēmu - darbā neņemtu.
Tas viss strādā, lāsti, noskaudumi pazuduši, viss prom!!!
Inga, Tu esi fantastiska, visas Tavas nodarbības unikālas, Tu tik mierīgi, vien kārši visu izskaidro, parādi! No sirds pateicos! Dieva svētību Tev!

Anita* - 2017-01-15 16:18
Man ir jautājums- ja es strādāju ar savu vīru un dēlu un sevi - to visu daru vienā laikā, sazemējos, atveru Azura uun tad veru attiecīgos kanālus vispirms sev, delam, tad vīram - vai daru pareizi, vienreiz atverot Azura? Vai katram atsevišķi tas pastiprinatājkanāls jāver.

Inese* - 2017-01-15 20:06
Es ar kanāliem strādāju jau no pirmās nodarbības. Īpašas sajūtas man nav. Gribu jau gan sajust kaut kādus reiboņu, karstumus vai tamlīdzīgi, tad būtu skaidra zīme, ka pareizi pieslēdzu kanālus un tie strādā. Iedomājos – paņemšu ar svārstiņu pārbaudīšu, vai kanāli man pareizi pieslēgti un strādā... Jā, svārsts rāda tik pārliecinoši kā reti kad !!! Man liels prieks! Gribēju vēl padalīties, ka pagājušo nedēļu aizdomājos - es taču vakaros normāli iemiegu, un izguļu veselīgu miegu . Vairs nedzeru nomierinošās tējas, ko lietoju jau kādus padsmit gadus regulāri vakaros!!! Kā beidzās mana pēdējā tējas paka, tā jaunu neesmu iegādājusies  !Tas var būt tikai pateicoties kanālu darbam, jo citu neko tādu būtisku ar sevi nedaru jaunu. Tātad notiek kādi procesi, kas uzlabo dzīves kvalitāti no pašiem pamatiem! Es pieslēdzu sev katru dienu kanālus „ pa pilnu programmu” !  Vēlreiz simtkārtīgs Paldies mūsu labajam gariņam Ingai!

Inga Gromova* - 2017-01-15 20:13
Anitai atbilde- vai daru pareizi, vienreiz atverot Azura? Vai katram atsevišķi tas pastiprinatājkanāls jāver.
Atbilde- Azura jāver katram atsevišķi, jo kanāls notur enerģijas, lai nesajauktos kopā.

Anita* - 2017-01-15 20:31
Paldies! Es vel nepateicu, ka man tá auss otrā naktī sāpėja diezgan stipri, bet no rīta jau bija ok, laba dzirde! Mīljš paldies.Lapa | 1 [2] |

- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ